Dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2019 r., 204 dzień roku
STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualny podział lig seniorskich
Aktualny podział lig seniorskich

8 lipca, Komisja Gier i Weryfikacji na prośbę klubów dokonała zmian w podziale lig seniorskich, jeśli chodzi o Pineks Klasę A oraz Nice Sport 2, klasę B. Poniżej prezentujemy jeszcze raz dokładnny podział naszych lig seniorskich na sezon 2019/20.



CAMPEON KLASA OKRĘGOWA

  1. CENTRUM RADOM

  2. DROGOWIEC JEDLIŃSK (A)

  3. ENERGIA KOZIENICE (S)

  4. GRYF POLICZNA

  5. IŁŻANKA KAZANÓW

  6. JODŁA JEDLNIA LET.

  7. KRÓLEWSCY JEDLNIA (A)

  8. KS PROMNA (S)

  9. MAZOWSZE GRÓJEC

  10. ORZEŁ WIERZBICA

  11. PILICA NOWE MIASTO

  12. POWIŚLANKA LIPSKO

  13. SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC

  14. ZAMŁYNIE RADOM

  15. ZAWISZA SIENNO

  16. ZWOLENIANKA ZWOLEŃ (A)

PINEKS KLASA A GR 1

  1. AKCJA I JASTRZĘBIA

  2. CHOMENTÓW

  3. ENERGIA KOZIENICE II

  4. GRACJA TCZÓW

  5. GRYFIA MIRÓW

  6. ISKRA GÓZD

  7. LEGION GŁOWACZÓW (S)

  8. MAGNUSZEW

  9. ORONKA OROŃSKO

  10. PLON GARBATKA

  11. POLONIA IŁŻA

  12. KS POTWORÓW (S)

  13. SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW (S)

  14. WUKS RUDA WIELKA

 

 

 

 

 

 

 

PINEKS KLASA A GR 2

  1. BLASK ODRZYWÓŁ (A)

  2. BŁOTNICA

  3. CHOJNIAK WIENIAWA

  4. KRASKA JASIENIEC

  5. MŁODZIK RADOM

  6. MOGIELANKA MOGIELNICA

  7. ORZEZŁ GIELNIÓW

  8. RUSZCOVIA BORKOWICE (A)

  9. POWAŁA TACZÓW

  10. SADOWNIK BŁEDÓW (A)

  11. SKS POTWORÓW

  12. WULKAN ZAKRZEW

  13. WYŚMIERZYCE

  14. ZODIAK SUCHA

NICE SPORT 2 KLASA B GR 1

  1. KRĘPIANKA RZECZNIÓW

  2. KS JASTRZĄB

  3. LEGION SUSKOWOLA

  4. LIDER VIDEO CIEPIELÓW

  5. MAKÓW

  6. POSTĘP ŁAZISKA

  7. HUBAL CHLEWISKA

  8. WISŁA CHOTCZA

  9. WISŁA SOLEC

  10. ZAJEZIERZE

  11. ZALESICE

  12. ZORZA KOWALA (S)

  13. ZWOLENIANKA ZWOLEŃ II

NICE SPORT 2 KLASA B GR 2

  1. BELSK DUŻY

  2. GPSZ GŁUCHÓW

  3. KP STANISŁAWICE

  4. ISKRA ZBROSZA

  5. JAGUAR WOLANÓW

  6. LESZNOWOLA

  7. MEGAWAT ŚWIERŻE GÓRNE (S)

  8. SOKÓŁ PRZYTYK (S)

  9. STRAŻAK WIELOGÓRA (S)

  10. STROMIEC

  11. WYSOKIN

  12. ZORZA KLWÓW

  13. GKS CHYNÓW



adminer, 09-07-2019

ROZPN

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52

26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17

KOMUNIKATY
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej Delegatura w Radomiu informuje, ...

Informujemy, że opracowane zostały terminarze we wszystkich liga...

Znamy już pełne terminarze na sezon 2019/20 w Campeon.pl Lidze O...

Informujemy, że w lipcu biuro Radomskiego Okręgowego Związku Pił...

jeszcze raz przypominamy, że do 14 czerwca kluby mają oboiązek z...
KALENDARIUM
lipiec, 2019
pnwtśrczptsbnd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
NASI PARTNERZY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


facebook

www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.