Dzisiaj jest niedziela, 21 kwiecień 2019 r., 111 dzień roku
STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

 

 

 

 

 

 

 

 

Nice Sport 2, klasa B: Maków pokonał Legion!
Nice Sport 2, klasa B: Maków pokonał Legion!

W Nice Sport 2 Klasie B doszło do kilku niespodzianek. W grupie I największą sensacją była porażka lidera, Legionu Suskowola, który przegrał w Makowie aż 0:3. W takim samym stosunku Ruszcovia Borkowice wygrała w Jastrzębiu i juz zrównała się z liderem (ma jeden mecz rozegrany mniej).

W grupie 2, GPSZ Głuchów walczył zaciekle, aby postawić sie liderowi z Odrzywołu, ale ostatecznie Blask wygrał dość pewnie. Doszło do ciekawej konfrontacji Sadownika Błędów z GKS Stromiec.



18 kolejka: KS Jastrząb - Ruszcovia Borkowice 0:3, WKS Zajezierze - Hubal Chlewiska 1:2, Krępianka Rzeczniów - KP Stanisławice 1:1, LZS Zalesice - Wisła Chotcza 1:6 KS Maków - Legion Suskowola 3:0, Video Ciepielów - Postęp Łaziska 2:0


1. Legion Suskowola    17    45    62-22

2. Ruszcovia Borkowice    16    45    68-20

3. KP Stanisławice    17    40    49-19

4. KS Jastrząb    16    30    37:25

5. Wisła Chotcza    17    29    55-34

6. Krępianka Rzeczniów     17    28    50-36

7. Wisła Solec    16    25    48-24

8. Hubal Chlewiska    16    21    34-51

 

9. Video Ciepielów    17    18    26-38

 

10. KS Maków    17    17    24-46

11. WKS Zajezierze    16    10    20-53

12. LZS Zalesice    17    4    14-73

13. Postęp Łaziska    17    4    17-59


Nice Sport 2, klasa B - grupa 2

15  kolejka:  Sadownik Błędów - KS Stromiec 3:1, Zorza Klwów - KS II Błotnica Stara 9:0, Lesznowola - Jaguar Wolanów, GKS Chynów - GKS Belsk Duży 2:3, Iskra Zbrosza Duża - KS Wysokin 4:0 , GPSZ Głuchów - Blask Odrzywół 1:3.


1. Blask Odrzywół    17    43    45-11

2. Sadownik Błędów    15    35    32-15

3. KS Stromiec    15    34    48-18

4. GKS Belsk Duży    17    35    62-28

5. GPSZ Głuchów    16    29    32-21

6. GKS Chynow    17    30    38-28

7. KS Lesznowola    15    23    35-28

8. KS II Błotnica    16    16    24-48

9. Iskra Zbrosza Duża    17    15    35-53

10. Zorza Klwów    16    14    29-49

11. Jaguar Wolanów    16    13    18-35

12. KS Wysokin    17    13    30-49

13. Tęcza Augustów    15    3    16-58

 

Fot. Blask Odrzywół



adminer, 14-04-2019

ROZPN

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52

26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17

KOMUNIKATY
1 kwietnia rusza rekrutacja do Liceum Szkoły Mistrzostwa Sportow...

Już wkrótce w Radomiu rozpocznie się kurs trenerski dla m...

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w dniu 11 mar...

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej za pośrednictwem oficjaln...

Informujemy, że od marca do końca czerwca zmieniają się tradycyj...
KALENDARIUM
kwiecień, 2019
pnwtśrczptsbnd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
NASI PARTNERZY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


facebook

www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.