WŁADZE |
HISTORIA |
WYDZIAŁY I KOMISJE |
KOMISJA SĘDZIOWSKA |
KOMISJA MEDYCZNA |
DLA TRENERÓW |
DYSCYPLINA |
ADRESY KLUBÓW |
VIDEO |
LINKI |
ARCHIWUM WIADOMOŚCI |
W I grupie Pinek Klasy A rozgrywano dwa mecze z udziałem zespołów czołówki. W sobotę Oronka Orońsko poradziła sobie z w Iłży i wygrała z Polonią. Z kolei w niedzielę lider tabeli, Iskra Gózd wygrała na ciężkim terenie z Gryfią w Mirowie.
Polonia Iłża - Oronka Orońsko 1:3, Lech z karnego, Bursa, Fajdek dla Oronki
Gracja Tczów - Plon Garbatka 3:1, Rolnik dla Plonu
KS Potworów - Legion Głowaczów 3:1,
Bramki: Siebor dla Legionu.
W 45 minucie golkiper Legionu obronił rzut karny.
KS Chomentów - Energia II Kozienice 2:0 , Skura 2
Akcja Jastrzębia - WUKS Ruda Wielka 2:0
Gryfia Mirów - Iskra Gózd 0:2 (0:1), Ciupiński, Woźniak z karnego
KS Magnuszew - Skaryszewianka Skaryszew 2:4
1. | Iskra Gózd | 10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 24-5 | 5 | 1 | 0 | 10-3 | 4 | 0 | 0 | 12-2 | ||||||
2. | Oronka Orońsko | 10 | 24 | 7 | 3 | 0 | 38-16 | 3 | 1 | 0 | 15-3 | 4 | 2 | 0 | 23-13 | ||||||
3. | Gryfia Mirów | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 31-15 | 2 | 2 | 2 | 11-20 | 4 | 0 | 0 | 20-5 | ||||||
4. | Polonia Iłża | 10 | 16 | 4 | 4 | 2 | 16-10 | 3 | 0 | 1 | 11-5 | 1 | 4 | 1 | 5-5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2-1 |
5. | Gracja Tczów | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 21-16 | 3 | 0 | 3 | 13-11 | 2 | 1 | 1 | 8-5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-2 |
6. | Skaryszewianka Skaryszew | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 26-19 | 2 | 2 | 1 | 13-6 | 2 | 1 | 2 | 13-13 | ||||||
7. | Akcja I Jastrzębia | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 20-15 | 2 | 2 | 2 | 11-8 | 2 | 1 | 1 | 9-7 | ||||||
8. | KS Potworów | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 21-21 | 3 | 1 | 1 | 11-7 | 1 | 0 | 4 | 10-14 | ||||||
9. | KS Chomentów | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 25-31 | 2 | 2 | 2 | 18-19 | 1 | 1 | 2 | 7-12 | ||||||
10. | Legion Głowaczów | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 19-23 | 2 | 0 | 2 | 10-9 | 1 | 2 | 3 | 9-14 | ||||||
11. | Plon Garbatka-Letnisko | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 24-26 | 3 | 1 | 1 | 18-12 | 0 | 0 | 5 | 6-14 | ||||||
12. | KS Magnuszew | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 17-40 | 2 | 1 | 2 | 13-22 | 0 | 0 | 5 | 4-18 | ||||||
13. | Energia II Kozienice | 10 | 6 | 1 | 3 | 6 | 10-26 | 1 | 1 | 3 | 3-10 | 0 | 2 | 3 | 7-16 | ||||||
14. | WKS Ruda Wielka | 10 | 2 | 0 | 2 | 8 | 10-39 | 0 | 1 | 3 | 6-14 | 0 | 1 | 5 | 4-25 |
Źródło: Echodnia.eu
Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52
26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon: 22 827-58-74
22 827-40-68
E-mail: mazowiecki@zpn.pl
Numer konta Mazowieckiego ZPN:
PKO Bank Polski S.A.
XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136
pn | wt | śr | cz | pt | sb | nd |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.