WŁADZE |
HISTORIA |
WYDZIAŁY I KOMISJE |
KOMISJA SĘDZIOWSKA |
KOMISJA MEDYCZNA |
DLA TRENERÓW |
DYSCYPLINA |
ADRESY KLUBÓW |
VIDEO |
LINKI |
ARCHIWUM WIADOMOŚCI |
W grupie 2, Pineks Klasy A, rozegrana została druga kolejka. Sporo emocji było w Mogielnicy, ale ostateczni tamtejsza Mogielanka zdobyła komplet punktów i została liderem tabeli. Również dwa zwycięstwa na swoim koncie ma Chojniak Wieniawa oraz Kraska Jasieniec.
Młodzik Radom - RuszCovia Borkowice 6:3 (2:1)
Stysiek 7, Wójcik 10 z karnego, Bugajski 47, Bujek 78, Jopek 90, Prusiński 90+3 - Bielecki 43, Płuciennik 56, Skalski 83.
Młodzik: Lutek - Chyra, Bugajski (60' Kalita), Molga, Janik, Jopek, Pionka, Stysiek (75' Gliński), Wójcik (51' Prusiński), Glista (68' Bujek), Grzebała.
Ruszcovia:Ciesielski, Gruszka (65' Krzepkowski), M.Raczyński, Płuciennik, A.Fidos, M.Fidos, Depo (16' Bielecki), Pęzik (60' K.Raczyński), Biernat (60' Szczepaniak) Skalski, Witczak
Kraska Jasieniec - Wulkan Zakrzew 4:1
Bramki: Mateusz Cieśla 2, Prokopczyk, Pawlak
Mogielanka Mogielnica - Zodiak Sucha 3:2 (1:1),
Jaworski 2, Oracz - dla Mogielanki.
Chojniak Wieniawa - MKS Wyśmierzyce 2:0 (1:0)
Bramki: K. Siwek, Porczek z karnego.
Sadownik Błędów - KS Błotnica 0:5
Orzeł Gielniów - SKS Potworów 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Bomba 70
Powała Taczów - Blask Odrzywół 0:0
Blask: Podkowiński - Rzuczkowski, Krupka, Furmański, Bińkowski, Rychta Łukasz, Matuszczak, Walczyk, Wiśniewski, Gut, Sułecki oraz Stefaniak, Karwowski Jakub, Sieczkowski, Worach, Rogulski.
1. | Mogielanka Mogielnica | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 8-3 | 1 | 0 | 0 | 3-2 | 1 | 0 | 0 | 5-1 | ||||||
2. | Chojniak Wieniawa | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 7-2 | 1 | 0 | 0 | 2-0 | 1 | 0 | 0 | 5-2 | ||||||
3. | Kraska Jasieniec | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 7-3 | 1 | 0 | 0 | 4-1 | 1 | 0 | 0 | 3-2 | ||||||
4. | Orzeł Gielniów | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2-1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | ||||||
5. | LKS Potworów | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-2 | 1 | 0 | 0 | 4-1 | 0 | 0 | 1 | 0-1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4-1 |
6. | Młodzik 18 Radom | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 7-7 | 1 | 0 | 0 | 6-3 | 0 | 0 | 1 | 1-4 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 7-7 |
7. | KS Błotnica Stara | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6-5 | 0 | 0 | 1 | 1-5 | 1 | 0 | 0 | 5-0 | ||||||
8. | Wulkan Zakrzew | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4-4 | 1 | 0 | 0 | 3-0 | 0 | 0 | 1 | 1-4 | ||||||
9. | Ruszcovia Borkowice | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 11-6 | 1 | 0 | 0 | 8-0 | 0 | 0 | 1 | 3-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3-6 |
10. | Blask Odrzywół | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1-1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | ||||||
11. | Powała Taczów | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0-3 | 0 | 1 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 1 | 0-3 | ||||||
12. | Zodiak Sucha | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4-6 | 0 | 0 | 1 | 2-3 | 0 | 0 | 1 | 2-3 | ||||||
13. | Sadownik Błędów | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2-10 | 0 | 0 | 2 | 2-10 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | ||||||
14. | MKS Wyśmierzyce | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0-10 | 0 | 0 | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 2 |
0-10 |
Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52
26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon: 22 827-58-74
22 827-40-68
E-mail: mazowiecki@zpn.pl
Numer konta Mazowieckiego ZPN:
PKO Bank Polski S.A.
XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136
pn | wt | śr | cz | pt | sb | nd |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.