STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

Tymex LO. Legion Głowaczów nowym liderem

KS Warka w ostatniej minucie uratował remis w Iłży., to jednak nie pozwoliło zachować tej drużynie fotela lidera. Na czele jest Legion Głowaczów. Wyniki i tabela Tymex Ligi Okręgowej poniżej.

Legion Głowaczów został nowym liderem liderem "okręgówki" po wygranej nad Jodłą Jedlnia. Rezerwy Radomiaka po serii bardzo dobrych występów przegrały wysoko w Siennie. w Siennie. Nie pomogli Wichtowski, Banasiak i Świdzikowski.

Polonię Iłża od wygranej z KS Warka dzieliło kilkadziesiąt sekund. Gospodarze dominowali, mieli przed przerwą kilka niezłych sytuacji, a musieli zadowolić się remisem. Punkt dla Warki uratował w doliczonym czasie gry doświadczony Grzegorz Gromadzki.

Z potknięcia Warki skorzystał Legion Głowaczów. Głównie dzięki snajperskiemu duetowi Bolek-Szczepański udało się odprawić Jodłę. W Jedlni-Letnisko już chyba zapomnieli, jak to Jodła jesienią rozstawiała wszystkich po kątach.

Cenne trzy punkty wywiózł z Kazanowa Wulkan Zakrzew. Cieszą się też w Orońsku, bo Oronka wygrała po raz trzeci w ostatnich czterech meczach i ucieka z dołu tabeli

Proch Pionki – Zwolenianka Zwoleń 1:4 (0:3), Sałek 74 – Ścigała 14, Rogala 22, Wojtysiak 32, Ogonowski 49.

Zawisza Sienno - Radomiak II Radom 5:0 (3:0), S.Klaus 23 z karnego, 37, M.Klaus 35, 73, 80.

Powiślanka Lipsko - Pilica Nowe Miasto 0:0.

Legion Głowaczów - Jodła Jedlnia-Letnisko 2:1 (2:0), Bolek 5 z karnego, Szczepański 42 - Kubryn 52.

Iłżanka Kazanów - Wulkan Zakrzew 0:1 (0:1), Starzyński 7.

Oronka Orońsko - RuszCovia Borkowice 4:1 (1:1), Kowalczyk 16, Zawadzki 57, 85, Hebda 90 - K.Rzeszowski 37.

Plon Garbatka - LKS Promna 1:1 (1:0), Kocyk 44 - Kabot 85.

Polonia Iłża - KS Warka 2:2 (0:1), Cheda 77, Bawor 78 - Ząbkowski 30, Gromadzki 90+2.

1. Legion Głowaczów     14    31    40-15

2. KS Warka    14    31    33-13

3. Zwolenianka Zwoleń   14    30    30-13

4. Powiślanka Lipsko      14    28    24-11

5. Zawisza Sienno  14    27    41-29

6. Radomiak II Radom    14    27    39-26

7. Jodła Jedlnia      14    24    39-24

8. Polonia Iłża 14    23    29-21