WŁADZE |
HISTORIA |
WYDZIAŁY I KOMISJE |
KOMISJA SĘDZIOWSKA |
KOMISJA MEDYCZNA |
DLA TRENERÓW |
DYSCYPLINA |
ADRESY KLUBÓW |
VIDEO |
LINKI |
ARCHIWUM WIADOMOŚCI |
Nasi piłkarze nie próżnują i już w weekend rozegrane zostaną kolejne pojedynki mistrzowskie. Ciekawie będzie nba wszystkich szczeblach, począwszy od ligi okręgowej, a skończywszy na klasie B.
Tymex liga okręgowa.
Wulkan Zakrzew – KS Warka (boisko w Golędzinie), Polonia Iłża – Iłżanka Kazanów, Powiślanka Lipsko – Radomiak II Radom, Pilica Nowe Miasto – Ruszcovia Borkowice, sobota, godz. 16, LKS Promna – Proch Pionki (boisko w Falęcicach), Jodła Jedlnia-Letnisko – Zwole-nianka Zwoleń, niedziela, godz. 16, Oronka Orońsko – Zawisza Sienno, Legion Głowaczów – Plon Garbatka-Letnisko, niedziela, godz. 17.
Colo Sport klasa A, grupa 1.
Skaryszewianka Skaryszew – Gracja Tczów, Gryfia Mirów – KP Stanisławice, Energia II Kozienice – KS Jastrząb (boisko w Janikowie), Iskra Gózd – Hubertus Chomentów (boisko w Kuczkach), niedziela, godz. 15, Zorza Kowala – Zamłynie Radom, Megawat Świerże Górne – Centrum Radom, MKS Kozienice – Gryf Policzna (boisko przy ul. Sportowej), niedziela, godz. 16.
Colo Sport klasa A, grupa 2.
Akcja Jastrzębia – KS Magnuszew, sobota, godz. 14, Orzeł Gielniów – Zodiak Sucha, sobota, godz. 15, Powała Taczów – Sadownik Błędów, sobota, godz. 16, Sokół Przytyk – KS Potworów, LKS Potworów – Kra-ska Jasieniec, sobota, godz. 17, GKS Jedlińsk – KS Stara Błotnica, niedziela, godz. 16, Mogielanka Mogielnica – Orzeł Jedlanka, niedziela, godz. 17.
Colo Sport klasa B, grupa 1.
Cech Piekarzy Radom – KS Maków (boisko przy ul. Rapackiego), Postęp Łaziska – Strażak Wielgóra (boisko w Wielogórze), LZS Zalesice – WKS Zajezierze (boisko w Chomentowie), Krępianka Rzeczniów – Hubal Chlewiska, Królewscy Jedlnia – Wisła Chotcza, Wisła Solec – Zwolenianka II Zwoleń, niedziela, godz. 16.
Colo Sport klasa B, grupa 2.
GKS Chynów – Iskra Zbrosza Duża, Chojniak Wieniawa – Tęcza Augustów, GPSZ Głuchów – KS Lesznowola, GKS Belsk Duży – TKKF Grójec, Zorza Klwów – Belweder Mogielnica, niedziela, godz. 16.
Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52
26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon: 22 827-58-74
22 827-40-68
E-mail: mazowiecki@zpn.pl
Numer konta Mazowieckiego ZPN:
PKO Bank Polski S.A.
XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136
pn | wt | śr | cz | pt | sb | nd |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.