WŁADZE |
HISTORIA |
WYDZIAŁY I KOMISJE |
KOMISJA SĘDZIOWSKA |
KOMISJA MEDYCZNA |
DLA TRENERÓW |
DYSCYPLINA |
ADRESY KLUBÓW |
VIDEO |
LINKI |
ARCHIWUM WIADOMOŚCI |
Ciekawie dzieje się w grupie II Wosztyl Klasy A. Zodiak Sucha doznał drugiej porażki z rzędu i w tabeli ma już tyle samo punktów co Sokół Przytyk. Wiosną znakomicie radzi sobie Oronka Orońsko, która skromnie, ale zasłużenie wygrała kolejny mecz.
GKS STROMIEC - GPSZ GŁUCHÓW 2:0 (0:0)
Bramki: Rogoziński, Kozakiewicz
Stromiec: Fijałkowski - Turzyński, Machalski, Dąbrowski, Bednarczyk, Sarniak, Janduła, Nojek, Napiórkowski, Rogoziński, Kozakiewicz oraz Kusak, Jopek, Pawłowski, Biń, Wlazło.
SOKÓŁ PRZYTYK - CHOJNIAK WIENIAWA 2:0 (0:0)
Bramki: Michał Soliński (59., 72.)
Sokół: Król - Kosiec (70. Kot), Rychlicki, Czyżykowski, G. Soliński (85. Kacper Kowalczyk), Michał Soliński (80. Kamil Kowalczyk), Siwek, Mariusz Soliński (85. Korgul), Czajka (80. Majdi), Sadownik (65. Bełzowski), Gołębiowski (55. Tyczyński).
LEGION GŁOWACZÓW - WULKAN ZAKRZEW 0:5 (0:3)
Bramki: Janduła (8.), Klich (10.), Rdzanek (44.), Towarek (57.), Pysiak (61.)
Wulkan: Grudzińśki - S. Kiełbasa, Żygłowicz, Pilarek, Jakóbiak, Zamkowski, Miros, Towarek, Rdzanek, Janduła, Klich.
ZODIAK SUCHA - KS LESZNOWOLA 2:3 (1:1)
Bramki: Wielgus 2 - Małecki 2, Zieliński
Zodiak: Młodziński - M. Cybulski, K. Cybulski, Nowak, Smagowski, Sadzik, Lisiewski, Liadryk (Kawecki), Moskwa, Sitarek (Strzelecki), Wielgus.
MKS WYŚMIERZYCE - RUSZCOVIA BORKOWICE 1:2 (1:1)
Bramki: Narożnik - Kacprzak, Gil
Ruszcovia: Ciesielski - Płóciennik, Bąbka, M. Fidos, Jelonek, Depo, B. Włodarczyk, Kacprzak, Kapusta, K. Skuza, P. Gil oraz Lipiński, F. Włodarczyk.
KRASKA JASIENIEC - ORZEŁ GIELNIÓW 2:1 (1:0)
Bramki: Skowroński, Prokopczyk - Witkowski
Orzeł: Bąba - Pakosz (Olak), Narożnik, Urbańczyk (Zieliński), Strzelecki, Ścierski, K. Michurski, Łękawski, Prażmowski (Chabiera), B. Michurski, Witkowski.
ORONKA OROŃSKO - BLASK ODRZYWÓŁ 1:0 (1:0)
Bramka: Czarnecki (5. - karny)
>Oronka: W. Grzyb - Suligowski, Bińkowski, Ziętkowski, Szczygłowski, Patyna (66. Śwircz), Nogaj (85. Orłowski), Czerepak, Fajdek (77. Zepchło), Sapieja (88. Mazur), Czarnecki.
fot. Oronka Orońsko
Źródło: Radomsport.pl
Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52
26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon: 22 827-58-74
22 827-40-68
E-mail: mazowiecki@zpn.pl
Numer konta Mazowieckiego ZPN:
PKO Bank Polski S.A.
XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136
pn | wt | śr | cz | pt | sb | nd |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.