STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

Pineks Klasa A, grupa 1: Zwolenianka coraz wyżej

Miniona kolejka w Pineks Klasie A, w grupie 1 była bardzo ciekawa. Królewscy Jedlnia wciąż są na czele tabeli, ale po cichutku do czołówki dobiegła też Zwolenianka Zwoleń. Drużyna ta wygrałą z Polonią Iłża, a wygraną zapewniła sobie strzelając bramkę w ostatniej minucie meczu.

Turniej na 100-lecie! Zgłoś ekipę oldbojów!

10 listopada w Kozienicach odbędzie się Turniej Piłkarski z okazji 100 - lecia odzyskania niepodległości. Wobec tak doniosłej uroczystości nasz okręg nie może przejść obojętnie, dlatego chcemy po piłkarsku uczcić to wielkie wydarzenie.

Nice Sport 2, Klasa B. Blask remisuje, Legion słabo do przerwy

Sporo ciekawego działo się na boiskach naszego najbliższego szczebla. W pojedynkach Nice Sport 2 Klasy A, w opałach były ekipy liderów. W grupie 1, Legion Suskowola prowadził 4:1, ale hubal napędził stracha i prowadził 1:0. Z kolei w grupie 2, Blask Odrzywół w meczu z KS Stromiec uratował punkty dopiero w doliczonym czasie gry.

Pineks Klasa A, grupa 2: Drogowiec lepszy na szczycie!

W sobotę w grupie 2, Pineks Klasy doszło do meczu na szczycie, w którym Drogowiec Jedlińsk minimalnie pokonał Oronkę Orońsko. Podopieczni trenera Dariusza Mortki wskoczyli na fotel lidera i jak na razie mają jedyni komplet punktów.

Pineks Klasa A, grupa 1: Zmiana lidera!

W grupie 1, Pineks Klasy A, rezerwy Energii Kozienice juz po raz drugi straciły punkty i jednocześnie fotel lidera. Wykorzystała to drużyna Królewskich Jedlnia, któr od dziś zajmuje pierwszą lokatę.

[TRANSMISJA] Mecz finałowy zobaczysz na żywo!

Dzisiejszy mecz finałowy Mirax Pucharu Polski, pomiędzy Energią Kozienice i Szydłowianką Szydłowiec, od godziny 17 będzie można oglądać na żywo za pośrednictwem portalu CoZaDzień.pl oraz na facebooku. Zapraszamy na stadion przy ul. Narutowicza 9, a Ci, którzy nie mogą dotrzeć, będą mogli śledzić mecz!

W roczniku 2006 bez Sadownika
Komunikat KRiE ROZPN 21/J/18

Komisja Rozgrywek i Ewidencji ROZPN informuje, że z rozgrywek radomskiej drugiej
ligi młodzików D1 (2006) grupa 1 wycofała się drużyna GKS Sadownik Błędów.
Pozostałe zespoły w tej grupie będą miały w terminarzu pauzę.

(kategoria4: Aktualności, dodano: 23-10-2018)
W środę biuro czynne krócej

Informujemy, że w środę, 24 października, biuro Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej będzie czynne do godz. 15. Za niedogodności przepraszamy. Zmiana podyktowana jest meczem finałowym Mirax Pucharu Polski, który rozpocznie się o godz. 17 na obiekcie przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu. Szydłowianka zagra z Energią Kozienice. Szersza zapowiedź tego widowiska już wkrótce na naszym portalu!

(kategoria4: Aktualności, dodano: 22-10-2018)
Nice Sport 2, Klasa B. Legion ograł Ruszcovię. Blask wygrywa!

W najciekawszym pojedynku dwóch niepokonanych dotąd ekip w grupie 1 Nice Sport 2, Klasy B,, Legion Suskowola wygrał na wyjedzie z Ruszcovią Borkowice. Legion już do przerwy prowadził 3:1. Gospodarze całą drugą połowę gonili wynik, ale jedynie zmniejszyli rozmiary porażki W Nice Sport 2, klasie B, w grupie 2 Blask Odrzywół odniósł wyjazdowe zwycięstwo i prowadzi w tabeli. Efektowne wyjazdowe zwycięstwo odnieśli piłkarze z Belska Dużego. W derbowej potyczce KS Lesznowola pokonał Iskrę Zbrosza Duża.

Pineks Klasa A, grupa 2: Oronka straciła punkty

W grupie 2 doszło do sporej niespodzianki. Pierwsze punkty straciła Oronka Orońsko. Obie bramki drużyna straciła w krótkim odstępie czasu, w 27 i 28 minucie. Również Mogielanka Mogielnica nie wygrała swojego meczu. Zremisowała na wyjeździe z Orłem Gielniów. Młodzik Radom prowadził z Drogowcem już 2:0, ale to goście strzelili cztery gole i wygrali.