Dzisiaj jest piątek, 06 grudzień 2019 r., 340 dzień roku
STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znamy termnarze lig seniorskich!
Znamy termnarze lig seniorskich!

Znamy już pełne terminarze na sezon 2019/20 w Campeon.pl Lidze Okręgowej, Pineks Klasie A oraz Nice Sport 2, klasie B. Są one dostępne w systemie Extranet, a także w zakładce Terminarze na mzpn.pl. W środę, 14 sierpnia zainauguruje nowy sezon 2019/2020 radomska klasa okręgowa. Klasa A (dwie grupy) oraz klasa B (dwie grupy) nowy sezon rozpocznie w weekend 17-18 sierpnia.



Pierwsze trzy kolejki:

Campeon.pl Klasa okręgowa

1 kolejka - 14 sierpnia (środa)
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec
Powiślanka Lipsko - Energia Kozienice
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Zamłynie Radom
Królewscy Jedlnia (beniaminek) - Orzeł Wierzbica
Zwolenianka Zwoleń (beniaminek) - Gryf Policzna
Centrum Radom - LKS Promna (spadkowicz z 4 ligi)
Jodła Jedlnia-Letnisko - Zawisza Sienno
LKS Jedlińsk (beniaminek) - Szydłowianka Szydłowiec

2 kolejka - 17-18 sierpnia
Mazowsze Grójec - Szydłowianka Szydłowiec
Zawisza Sienno - LKS Jedlińsk
LKS Promna - Jodła Jedlnia-Letnisko
Gryf Policzna - Centrum Radom
Orzeł Wierzbica - Zwolenianka Zwoleń
Zamłynie Radom - Królewscy Jedlnia
Energia Kozienice - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Iłżanka Kazanów - Powiślanka Lipsko

3 kolejka - 24-25 sierpnia
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Iłżanka Kazanów
Królewscy Jedlnia - Energia Kozienice
Zwolenianka Zwoleń - Zamłynie Radom
Centrum Radom - Orzeł Wierzbica
Jodła Jedlnia-Letnisko - Gryf Policzna
LKS Jedlińsk - LKS Promna
Szydłowianka Szydłowiec - Zawisza Sienno

 

Pineks Klasa A, grupa 1

1 kolejka - 17-18 sierpnia
KS Magnuszew - Polonia Iłża
Gryfia Mirów - KS Potworów
Akcja I Jastrzębia - Oronka Orońsko
Gracja Tczów - Legion Głowaczów
KS Chomentów - Skaryszewianka Skaryszew
Energia II Kozienice - Iskra Gózd
Plon Garbatka-Letnisko - WKS Ruda Wielka

2 kolejka - 24-25 sierpnia
Polonia Iłża - WKS Ruda Wielka
Iskra Gózd - Plon Garbatka-Letnisko
Skaryszewianka Skaryszew - Energia II Kozienice
Legion Głowaczów - KS Chomentów
Oronka Orońsko - Gracja Tczów
KS Potworów - Akcja I Jastrzębia
KS Magnuszew - Gryfia Mirów

3 kolejka - 31 sierpnia-1 września
Gryfia Mirów - Polonia Iłża
Akcja I Jastrzębia - KS Magnuszew
Gracja Tczów - KS Potworów
KS Chomentów - Oronka Orońsko
Energia II Kozienice - Legion Głowaczów
Plon Garbatka-Letnisko - Skaryszewianka Skaryszew
WKS Ruda Wielka - Iskra Gózd

 

Pineks Klasa A, grupa 2

1 kolejka - 17-18 sierpnia
Sadownik Błędów - Chojniak Wieniawa
KS Błotnica Stara - Mogielanka Mogielnica
Zodiak Sucha - Kraska Jasieniec
Wulkan Zakrzew - Powała Taczów
Blask Odrzywół - Orzeł Gielniów
LKS Potworów - Młodzik 18 Radom
Ruszcovia Borkowice - MKS Wyśmierzyce

2 kolejka - 24-25 sierpnia
Chojniak Wieniawa - MKS Wyśmierzyce
Młodzik 18 Radom - Ruszcovia Borkowice
Orzeł Gielniów - LKS Potworów
Powała Taczów - Blask Odrzywół
Kraska Jasieniec - Wulkan Zakrzew
Mogielanka Mogielnica - Zodiak Sucha
Sadownik Błędów - KS Błotnica Stara

3 kolejka - 31 sierpnia-1 września
KS Błotnica Stara - Chojniak Wieniawa
Zodiak Sucha - Sadownik Błędów
Wulkan Zakrzew - Mogielanka Mogielnica
Blask Odrzywół - Kraska Jasieniec
LKS Potworów - Powała Taczów
Ruszcovia Borkowice - Orzeł Gielniów
MKS Wyśmierzyce - Młodzik 18 Radom

 

Nice Sport 2, Klasa B, grupa 1

1 kolejka - 17-18 sierpnia

KS Maków - Wisła Chotcza
Postęp Łaziska - WKS Zajezierze
Hubal Chlewiska - Wisła Solec
Krępianka Rzeczniów - Zwolenianka II Zwoleń
Legion Suskowola - Video Ciepielów
KS Jastrząb - Zorza Kowala
LZS Zalesice pauzuje

2 kolejka - 24-25 sierpnia

LZS Zalesice - Zorza Kowala
Video Ciepielów - KS Jastrząb
Zwolenianka II Zwoleń - Legion Suskowola
Wisła Solec - Krępianka Rzeczniów
WKS Zajezierze - Hubal Chlewiska
Wisła Chotcza - Postęp Łaziska
KS Maków pauzuje

3 kolejka - 31 sierpnia-1 września

KS Maków - LZS Zalesice
Hubal Chlewiska - Wisła Chotcza
Krępianka Rzeczniów - WKS Zajezierze
Legion Suskowola - Wisła Solec
KS Jastrząb - Zwolenianka II Zwoleń
Zorza Kowala - Video Ciepielów
Postęp Łaziska pauzuje

 

Nice Sport 2, Klasa B, grupa 2

1 kolejka - 17-18 sierpnia
GPSZ Głuchów - KP Stanisławice
GKS Chynów - KS Wysokin
Zorza Klwów - Iskra Zbrosza Duża
KS Stromiec - Strażak Wielogóra
GKS Belsk Duży - KS Lesznowola
Megawat Świerże Górne - Jaguar Wolanów
Sokół Przytyk pauzuje

3 kolejka - 24-25 sierpnia
Sokół Przytyk - Jaguar Wolanów
KS Lesznowola - Megawat Świerże Górne
Strażak Wielogóra - GKS Belsk Duży
Iskra Zbrosza Duża - KS Stromiec
KS Wysokin - Zorza Klwów
KP Stanisławice - GKS Chynów
GPSZ Głuchów pauzuje

3 kolejka - 31 sierpnia-1 września
GPSZ Głuchów - Sokół Przytyk
Zorza Klwów - KP Stanisławice
KS Stromiec - KS Wysokin
GKS Belsk Duży - Iskra Zbrosza Duża
Megawat Świerże Górne - Strażak Wielogóra
Jaguar Wolanów - KS Lesznowola
GKS Chynów pauzuje



adminer, 16-07-2019

ROZPN

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52

26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 8 - 16

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon:    22 827-58-74
22 827-40-68
E-mail: mazowiecki@zpn.pl

Numer konta Mazowieckiego ZPN:
PKO Bank Polski S.A.

XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136

KOMUNIKATY
Informujemy, że wraz z końcem rundy jesiennej, aż do końca luteg...

Dziś odbyło sie kolejne posiedzenie Komisji Gier Mazowieckiego Z...

Radomska Delegatura Mazowieckiego Związku PiłkiNożnej informuje,...

Rekordowa frekwencja, fantastyczna pogoda i kawał dobrego futbol...

Od poniedziałku,  5 sierpnia zmieniają się godziny urzędowa...
KALENDARIUM
grudzień, 2019
pnwtśrczptsbnd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
NASI PARTNERZY

 

 

 

 

 

 

 

 


facebook

www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.