STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

Nice Sport 2- klasa A, grupa 1: Gryf pokonał Oronkę

W meczu na szczycie, w pierwszej grupie NIce Sport 2 - klasy A - Gryf Policzna wysoko pokonał Oronkę Orońsko. Plon Garbatka pojechał w dziewięcioosobowym składzie do Iłży.

Proch Pionki zremisował ze Zwolenianką Zwoleń, KS Warka stracił punkty z Zawiszą. Takie wyniki w Campeon.pl Lidze Okręgowej ucieszyły najbardziej kibiców Mazowsza Grójec. Zawodnicy tego klubu trochę szczęśliwie wygrali w ostatniej minucie, ale liczy się wynik i zespół ten jako jedyny z kompletem punktów przewodzi w tabeli.

(kategoria2: Wydział Sędziowski, dodano: 31-08-2017)
W piątek biuro do godz. 15.30

Informujemy, że w dniu dzisiejszym (1 września), biuro Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej będzie czynne tylko do godziny 15.30.

Za niedogodności przepraszamy.

(kategoria2: Aktualności, dodano: 01-09-2017)
Obradował Wydział Dyscypliny 31.08

W czwartek 31 sierpnia obradował Wydział Wychowania i Dyscypliny. Przypominamy, że wszystkie dotychczasowe protokoły można znaleźć w zakładce DYSCYPLINA po lewej stronie menu strony.

Wydział Ewidencji i Rozgrywek publikuje za pośrednictwem naszej strony kolejne komunikaty związane z zespołami, które się wycofały zrozgrywek.

Mazowsze Grójec idzie jak burza. Lider w derbach powiatu grójeckiego pokonał wysoko Mogielankę Mogielnica. Niezły mecz zagrał też wicelider - Proch Pionki, który pokonał Skaryszewiankę. Z kompletem punktów jest też Orzeł Wierzbica, ale ma na swoim koncie jeden mecz mniej. Szalony mecz rozegrano w Kazanowie. Już po 12 minutach padły trzy gole. Iłżanka do przerwy prowadziła 4:1, ale Centrum Radom goniło i ostatecznie skończyło się 4:3 dla gospdoarzy. Legion Głowaczów uratował punkt w doliczonym czasie gry. Bez punktu jest jak na razie Gracja Tczów.

We wtorek o godz. 11 w siedzibie Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie par III rundy Mirax Pucharu Polski. W koszyku losującym znajdzie się 16 zespołów, które powalczą ze sobą o awans do ćwierćfinału. Mecze odbędą się 6 września, godz. 16.30.

Kolejne komunikaty otrzymaliśmy od Wydziału Rozgrywek i Ewidecji. W kilku rocznikach doszło do kolejnych zmian w składzie zespołów. Komunikaty publikujemy w dalszej części informacji.