Dzisiaj jest poniedziałek, 16 lipca 2018 r., 197 dzień roku
STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[LIVE] Wyniki na żywo memoriału W. Kramczyka
[LIVE] Wyniki na żywo memoriału W. Kramczyka

Od godz. 10 w Kozienicach rozgrywany jest VI Memoriał Władysława Kramczyka. Wyniki meczów będzie podawać na bieżąco. Wieczorem fotogaleria, szeroka relacja i wideo z imprezy. Zapraszamy do hali KCRiS w Kozienicach.



 

 

Grupa A - tabela

RKS Radomiak     4                 12       13:2

Pilica Białobrzegi   4                 9       12:3

Pogoń Siedlce       4                6        13:8

Energia Kozienice  4                 3       4:20

Gostynin              4                 0       1:10

 


Grupa B - tabela

Znicz Pruszków      4               9     15:4

Broń Radom           4              7      10:6

Beniaminek           4               6      6:7

Młodzik Radom      4               4      3:10

AS Radomiak         4               2      4:11

 

 

Młodzik Radom - Beniaminek 2:1 - O. Kupidura, Seweryn - Kopycki

Energia Kozienice - RKS Radomiak 0:5, Gregorek 5
Pogoń Siedlce - Pilica Białobrzegi 0:4, Kapłon 3, Bienias

Broń Radom - AS Radomiak 3:3, Nowocin, Mąkosa 2 - Maciąg 2, Barszcz

FEA Gostynin - Energia Kozienice 1:2, Kieszkowski - Pawlak, Kacperek
Znicz Pruszków - Młodzik Radom 5:0, Kacper Swobocki 2, Królak, Rybarczyk, Bartek Swobocki.
Pilica Białobrzegi - RKS Radomiak 0:2 - Gregorek, Molendowski.
godz. 12.15 - AS Radomiak - Beniaminek 0:2, Klepaczewski, samobójcza

Gostynin - Pogoń Siedlce 0:2, Sulej, Gębicki

Znicz Pruszków - Broń Radom 1:3 Kacper Swobocki - Dróżdż, Nowocin, Mąkosa
Pilica Białobrzegi - Energia Kozienice 5:1 - Kapłon 3, Niewiadomski, Bartoszewicz - Pawlak.
AS Radomiak - Młodzik Radom 1:1, Barszcz - Walczak
RKS Radomiak - Pogoń Siedlce 3:2, Molendowski 2, samobójcza - Lizak 2.
Beniaminek Radom - Broń Radom 2:1, Bondarczuk 2- Mąkosa
Gostynin - Pilica Białobrzegi 0:3, Kapłon, Bienias 2

Znicz Pruszków - AS Radomiak 5:0, Królak 2, Kosmalski 2, Drabik -
Energia - Pogoń Siedlce 1:9, Karczewski - Wolgiemut 3, Gębicki 2, samobójcza, Artych 3
Młodzik - Broń Radom 0:3, Nowocin 2, Kowalski -

Gostynin - RKS Radomiak 0:3, Gregorek 3
Znicz Pruszków - Beniaminek 4:1, Rybarczyk, Królak 3 - Rajchel

 

godz. 15.30 - Mecz o 9 miejsce

AS Radomiak - FEA Gostynin 2:1, Barszcz, Ramazi - Kieszkowski

 

godz. 15.45 - mecz o 7 miejsce

Energia Kozienice - Młodzik Radom 0:4, Starzyński, samobójcza, Walczak, Gregorczyk

 

 godz. 16 - mecz o 5 miejsce
Pogoń Siedlce - Beniaminek Radom 1:2, Sulej - Rybaczewski, Klepaczewski


godz. 16.15 - mecz o 3 miejsce

Pilica Białobrzegi - Broń Radom 0:4, Mąkosa 4 -

 

godz. 16.35 FINAŁ

Znicz Pruszków - RKS Radomiak 1:0, Kosmalski

 

ZNICZ PRUSZKÓW ZWYCIĘZCĄ VI MEMORIAŁU W. KRAMCZYKA -



adminer, 09-12-2017

ROZPN

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52

26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Bank Zachodni WBK S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17

KOMUNIKATY
Informujemy, że 27 czerwca, czyli w najbliższą środę, biuro nasz...

Ponieważ czas mija, Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej przyp...

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej przypomina o zgłoszeniu d...

Zapraszamy do udziału w turnieju piłkarskim: Minimundial „...

W związku z wejście w życie nowych przepisów regulujących...
KALENDARIUM
lipiec, 2018
pnwtśrczptsbnd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
NASI PARTNERZY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


facebook

www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.