Dzisiaj jest poniedziałek, 23 maj 2022 r., 143 dzień roku
STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Album Leo #Legenda już dostępny
Album Leo #Legenda już dostępny

Książką Leo #Legenda autorstwa Michała Podlewskiego, od poniedziałku jest już do nabycia. To wyjątkowa publikacja. Patronat nad tym wydawnictwem obął prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.Wydana przez Stowarzyszenie Gramy Razem publikacja stanowi spisaną w niespotykanej dotąd formule historię Leandro Rossi - Brazylijczyka o zielonym sercu.

Album składa się z dwóch części - pierwszej, przedstawiającej przygody Leandro Rossi na drodze do angażu w Radomiaku, płynnie przechodzącej w część drugą - albumową, okraszoną ponad 420 zdjęciami, statystykami i wspomnieniami osób, które towarzyszyły Brazylijczykowi w jego karierze. Nie mogło zabraknąć także wielu pamiątkowych zdjęć snajpera z kibicami. Wewnątrz 144-stronnicowej publikacji znajduje się także wyjątkowa Trybuna LEO's Fans, którą stworzyli sympatycy kapitana Zielonych. - Leandro Rossi swoją postawą i występami sam napisał wyjątkową historię, której byliśmy świadkami. Cieszę się, że udało nam się zjednoczyć środowisko, żeby spisać ją na kartach i zachować tę wyjątkową dekadę dla przyszłych pokoleń. A legenda LEO nie kończy się z ostatnią stroną publikacji. W mieście i klubie, które pokochał niemal tak jak rodzinną Andradinę, niech tworzy się jak najdłużej - podkreśla Michał Podlewski, pomysłodawca i autor publikacji.

Pierwsze, premierowe egzemplarze trafiły do fanów futbolu tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Kolejne dotarły do Radomia w ostatnim dniu 2021 roku. Będą one dostępne w unikatowej, ręcznie numerowanej serii. Można je będzie nabyć w poniedziałek, 3 stycznia. Tym samym mocnym akcentem środowisko wejdzie w rok 2022, w którym LEO świętować będzie 10. rocznicę gry w Radomiu - podkreśla Michał Podlewski.

Autorzy publikacji będą czekać na każdego, kto będzie chciał nabyć album w poniedziałek, w godz. 14-19 przed stadionem od ulicy Narutowicza. - Na pewno będzie nas widać. Koszt takiej publikacji oscyluje wokół ceny zaledwie jednego biletu na mecz. Zachęcać do nabycia takiej pamiątki nikogo więc na pewno dodatkowo nie trzeba. Bo LEO jest jedyny i niepowtarzalny. Piłkarsko, uczuciowo, charakternie. LEO jest nasz, radomski. I pozostanie taki już na zawsze - podsumowuje autor.

Autorzy przygotowali jeszcze jedną niespodziankę dla osób, które dzisiaj wybiorą się po publikację. Ze względu na wiele pytań dotyczących jubileuszowego albumu pt. "110 wydarzeń na 110-lecie Radomiaka" pierwsze sto osób, na hasło "jubileusz LEO", będą mogły otrzymać dodatkowo, i to bezpłatnie, unikatowe wydanie wspomnianego wydawnictwa, które w ubiegłym roku rozeszło się wśród fanów sportu jak świeże bułeczki.


Publikacja wzbudziła również ogromne zainteresowanie nie tylko kibiców ale i partnerów, którzy w różny sposób zdecydowali się wesprzeć jej powstanie. Partnerem Strategicznym wydania jest Enea Wytwarzanie, a grono partnerów obok Ambasady Brazylii w Warszawie, RKS Radomiak Radom, Stowarzyszenia Kibiców Radomiaka "Tylko Radomiak" tworzą (kolejność alfabetyczna): Arbud, Armed-Ort, Agnesbud, Akademia Radomiaka, Akademia Sportu Radomiak, Akces, Atleta, Aviator Hotel Radom, Carglass, Cerrad, CR ILMED, EKONAFT, ExpressDruk, Fightsports.pl, Flormak, Gromda, Izol-Team, JKG Sp. z o.o., Jubiler „Słowik”, Kamex, KotTrans - Sports Event, Leda Sport, Lemax s.c., Mayroes, MGębski, Marshall Radom, M-Bud: budowa domów pod klucz, M-Team Rescue, Mirax, Motooilgum, Peri Peri Chicken, Print Pack Group Sp. z o.o., PM Event & Music, RADIR - Materace, Radomskie Centrum Szkoleń, RTBS Administrator Sp. z o.o., Security Live, SKYBIKE Radom, Sky Tattoo Radom, Stalfach, Suple4You, TOHO Poland Sp. z o.o., Tymex, Windoor, Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o., Wolna Energia sp. z o.o., Wosztyl.eu, ZYKO-DRÓG Sp. z o.o.

Patronami regionalnymi są: Gmina Miasta Radomia, Gmina Szydłowiec, Gmina Gózd, Gmina Jedlińsk, Powiat Radomski oraz Powiatowy Instytut Kultury.

Patronat honorowy nad publikacją sprawują:
Hadil Fontes da Rocha Vianna - Ambasador Brazylii w Rzeczypospolitej Polskiej
Wojciech Skurkiewicz – Senator Rzeczypospolitej Polskiej, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej
Konrad Frysztak - Poseł na Sejm RP
Andrzej Kosztowniak - Poseł na Sejm RP
Marek Suski - Poseł na Sejm RP
Rafał Rajkowski - Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego
Radosław Witkowski - Prezydent Radomia
Kinga Bogusz - Przewodnicząca Rady Miejskiej w Radomiu
Waldemar Trelka - Starosta Powiatu Radomskiego
Artur Ludew - Burmistrz Szydłowca
Paweł Dziewit - Wójt Gminy Gózd
Kamil Dziewierz - Wójt Gminy Jedlińsk
Sławomir Pietrzyk - Prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej
Kamil Witkowski - prezes Radomskiego OZPN

Patronaty prasowe sprawują:
RadomSport.pl – Radomski Lider Informacji Sportowych
Agencja Medialna Mediara
Radomska Grupa Mediowa
RadioPlus Radom
Echo Dnia
Radom24.pl
Gość Niedzielny Radom
Gazeta Wyborcza Radom, Radio Eska
Radio Radom
Zebrra.TV
Nasz Szydłowiec

 

Źródło: Radomsport.pladminer, 03-01-2022

ROZPN

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52

26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon:    22 827-58-74
22 827-40-68
E-mail: mazowiecki@zpn.pl

Numer konta Mazowieckiego ZPN:
PKO Bank Polski S.A.

XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136

KOMUNIKATY
Informujemy, że do końca maja można zgłaszać drużyny na nowy sez...

Informujemy, że na okres ferii zimowych, w dniach 31 stycznia - ...

Od 21 grudnia Kluby wszystkich lig i klas rozgrywkowych mają ter...

Opracowany został ramowy terminarz rundy wiosennej rozgrywek na ...

Informujemy, że w wigilię, 24 grudnia oraz w sylwestra 31 grudni...
KALENDARIUM
maj, 2022
pnwtśrczptsbnd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
NASI PARTNERZY

 

 

 

 

 


facebook

www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.