WŁADZE |
HISTORIA |
WYDZIAŁY I KOMISJE |
KOMISJA SĘDZIOWSKA |
KOMISJA MEDYCZNA |
DLA TRENERÓW |
DYSCYPLINA |
ADRESY KLUBÓW |
VIDEO |
LINKI |
ARCHIWUM WIADOMOŚCI |
W świąteczne dni, Wielki Piątek i Wielką Sobotę, rozegrana została 20 kolejka Campeon.pl Ligi Okręgowej. Niespodzianek większych nie było, bo faworyci wygrali swoje mecze. Co nie oznacza, że kibice narzekali na nudę. Wręcz przeciwnie, emocji było bardzo dużo.
Mazowsze Grójec - Gracja Tczów 5:1 (0:1)
Bramki: Sobczak 50, Cackowski 74, Grodzki 86, Sobczak 89, Grodzki 90 - Karasiński 25
Mazowsze: Erden - Gałka, Złoch, Lisiecki, Nojek, Sobczak, Orłowski, Derewicz, Rogoziński (46. Grodzki), Wysocki, Czerepok.
Proch Pionki - Legion Głowaczów 2:0 (1:0)
Bramki: Szczepański 29, Tata Nsah 65 z karnego
Proch: Zawodnik - Tkaczyk, Jarosek, Denkiewicz (85. Kapusta), Pryciak, Kisiel (63. Sobieraj), Kołodziej, Barzyński, Nowocień(70. Kozicki), Cierzuch (58. Tata Nsah), Szczepański (90. Pachlerski).
Powiślanka Lipsko - Mogielanka Mogielnica 3:1 (0:1)
Bramki: Cieciura 60, Zięba 67, Krupa 88 - Pawłowski 3
Powiślanka: Rak - Łukasiak (58. Woźniak), Zięba, Cieciura, Dryka (55. Kwiatkowski), Fulara, Ogonowski, Bajor, Król (80. Krupa), Gajos (65. Bzikot), Skorupa (60. Gardynik).
Zawisza Sienno - Jodła Jedlnia-Letnisko 0:3 (0:2)
Bramki: Skowroński 16, Sobkowiak 30, Skórnicki 60.
Jodła: Ziębakowski (90. Piorun), Jończyński, Sobkowiak, Skórnicki, Osiński, Gromski, Kiraga (85. Sułkowski), Pełka (75. Gutkowski), Pysiak (80. Jedynak), Paczuła (65. Rutka), Skowroński (90. Kowalski).
KS Warka - Zwolenianka Zwoleń 2:0 (1:0)
Bramki: Pacholski 45, Mińkowski 75 z rzutu karnego
Warka: Dutkowski - Wierzbicki, Szydło (85. Ścisłowski), Żak (25. Majewski), Bińskowski, Słomiński (55. Witan), Jałocha, Mińkowski, Bubiec (55. Woźniak), Ząbkowski, Pacholski
Iłżanka Kazanów - Pilica Nowe Miasto 1:3 (0:1)
Bramki: Debski z karnego - Krzemiński 2 z karnych, Rzepkowski.
Szydłowianka Szydłowiec - Radomiak II Radom 1:3 (0:2)
Bramki: Kamil Mosiołek 55' - Simon Colina 26, Karol Kucharski z karnego 45, Dominik Sokół 80.
Szydłowianka: Czyż - Siwak, Wiatrak, Chatys (80. Wiaderek), Woźniak (78. Jankowski), Kumoch, Grymuła, Łęcki, Bilski (80. Chwaliński), Rogala (65. Moros), Mosiołek (82. Sadza).
Radomiak II: Kowalczyk - Grot, Kucharski, Lech, Brągiel, Jabłoński, Colina, Markiewicz (80. Nowosadko), Nowakowski (85. Winiarski), Bogacz (86. Trzos), Sokół.
Zamłynie Radom - Skaryszewianka Skaryszew 2:1 (0:0)
Bramki: Kubica 58, 84 - Woźniak 80.
Przy stanie 0:0, goście nie wykorzystali rzutu karnego!
Orzeł Wierzbica - Centrum Radom - przełożony
Źródło: Echodnia.eu
Foto. Pionki24.pl
Tabela: 90minut.pl
1. | Mazowsze Grójec | 19 | 43 | 13 | 4 | 2 | 57-16 | 6 | 2 | 1 | 29-5 | 7 | 2 | 1 | 28-11 | ||||||
2. | KS Warka | 18 | 40 | 12 | 4 | 2 | 41-17 | 6 | 2 | 2 | 23-12 | 6 | 2 | 0 | 18-5 | ||||||
3. | Radomiak II Radom | 18 | 38 | 12 | 2 | 4 | 52-22 | 7 | 1 | 1 | 33-6 | 5 | 1 | 3 | 19-16 | ||||||
4. | Proch Pionki | 18 | 37 | 11 | 4 | 3 | 28-8 | 5 | 1 | 2 | 16-5 | 6 | 3 | 1 | 12-3 | ||||||
5. | Orzeł Wierzbica | 18 | 36 | 11 | 3 | 4 | 41-30 | 6 | 2 | 0 | 22-9 | 5 | 1 | 4 | 19-21 | ||||||
6. | Zamłynie Radom | 19 | 35 | 10 | 5 | 4 | 38-30 | 7 | 1 | 1 | 18-9 | 3 | 4 | 3 | 20-21 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 |
7. | Jodła Jedlnia-Letnisko | 18 | 35 | 11 | 2 | 5 | 32-17 | 4 | 2 | 2 | 13-9 | 7 | 0 | 3 | 19-8 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 |
8. | Centrum Radom | 18 | 28 | 8 | 4 | 6 | 31-21 | 4 | 2 | 4 | 19-11 | 4 | 2 | 2 | 12-10 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3-0 |
9. | Powiślanka Lipsko | 18 | 28 | 8 | 4 | 6 | 31-30 | 3 | 1 | 2 | 13-10 | 5 | 3 | 4 | 18-20 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0-3 |
10. | Pilica Nowe Miasto nad Pilicą | 19 | 22 | 7 | 1 | 11 | 31-39 | 4 | 0 | 6 | 18-21 | 3 | 1 | 5 | 13-18 | ||||||
11. | Iłżanka Kazanów | 18 | 21 | 7 | 0 | 11 | 32-40 | 4 | 0 | 6 | 22-26 | 3 | 0 | 5 | 10-14 | ||||||
12. | Szydłowianka Szydłowiec | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 26-32 | 1 | 1 | 7 | 7-17 | 4 | 2 | 3 | 19-15 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3-1 |
13. | Legion Głowaczów | 19 | 18 | 5 | 3 | 11 | 28-48 | 2 | 3 | 6 | 17-26 | 3 | 0 | 5 | 11-22 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1-3 |
14. | Zwolenianka Zwoleń | 18 | 17 | 4 | 5 | 9 | 21-36 | 3 | 2 | 5 | 16-25 | 1 | 3 | 4 | 5-11 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 |
15. | Zawisza Sienno | 18 | 17 | 4 | 5 | 9 | 25-29 | 2 | 3 | 5 | 11-13 | 2 | 2 | 4 | 14-16 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 |
16. | Skaryszewianka Skaryszew | 18 | 13 | 4 | 1 | 13 | 23-53 | 3 | 0 | 6 | 13-21 | 1 | 1 | 7 | 10-32 | ||||||
17. | Mogielanka Mogielnica | 18 | 10 | 2 | 4 | 12 | 26-53 | 1 | 4 | 4 | 12-18 | 1 | 0 | 8 | 14-35 | ||||||
18. | Gracja Tczów | 18 | 9 | 3 | 0 | 15 | 18-60 | 3 | 0 | 6 | 10-26 | 0 | 0 | 9 | 8-34 |
Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52
26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon: 22 827-58-74
22 827-40-68
E-mail: mazowiecki@zpn.pl
Numer konta Mazowieckiego ZPN:
PKO Bank Polski S.A.
XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136
pn | wt | śr | cz | pt | sb | nd |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.