WŁADZE |
HISTORIA |
WYDZIAŁY I KOMISJE |
KOMISJA SĘDZIOWSKA |
KOMISJA MEDYCZNA |
DLA TRENERÓW |
DYSCYPLINA |
ADRESY KLUBÓW |
VIDEO |
LINKI |
ARCHIWUM WIADOMOŚCI |
Za nami III runda MIrax Pucharu Polski. Poznaliśmy osiem zespołów, które przybliżyły się do finału i głównym nagród tegrocznej edycji. Największą niespodzianką jest awans Zwolenianki Zwoleń, która pokonała czwartoligowy Proch. Jedną z bramek dla Zwolenianki zdobył bramkarz, Mateusz Bochniewski, a w 90 minucie goście z rzutu krnego trafili w poprzeczkę!
Iskra Gózd - Gracja Tczów 0:1 (0:0)
Łukasz Rutkowski 52.
***
Szydłowianka Szydłowiec - KS Warka 0:6 (0:3)
Szydłowianka: Kołodziejski - Kaleta, Nowek, Sadza, Śledź, Bednarek, Kobel, Wiaderek, Smorongiewicz, Ziętkowski, Winter.
Warka: Przepiórka - Szydło, Majewski, Lenarczyk, Górecki, Witan, Wierzbicki, Gołąbek, Seremak, Lewecki, Stefański.
***
Gryf Policzna - Pilica Białobrzegi 0:3 (0:0)
Michał Kucharczyk 69, Bartosz Zawadzki 76, Damian Król 85.
Gryf: Szafrański - Kłos, Kowalkowski, Prokop, Gajda, Dąbrowski, Markowski, Dębowski, J. Szczodry, Sałek, Alot.
Pilica: Brożyna - Kacperkiewicz, Stanisławski, Bykowski, Zawadzki, Skałbania, Białecki, O. Szczodry, Klinicki, Karasek, Michalski.
***
Legion Głowaczów - Orzeł Wierzbica 3:5 (1:1)
Mateusz Marchewka 31, Piotr Siębor 60, Kamil Piasek 62 - Maciej Szczepanik 32, Adrian Minda 46, 89, Grzegorz Dziurzyński 49, Jakub Miałkowski 89.
Legion: Jędrzejczyk - Król, Walos, Marek, Rotuski, Badowicz, Marchewka, Piasek, Baran, Kryczka, Siębor.
Orzeł: Przytuła - Warda, Czubak, Czarnecki, Dziurzyński, Jaworski, Więczasek, Ankurowski, Minda, Miałkowski, Szczepanik.
***
Zwolenianka Zwoleń - Proch Pionki 2:1 (1:1)
Patryk Kwaśnik 28, Mateusz Bochniewski 69 - Eryk Machnio 1.
Zwolenianka: Kozieł - Gryczka, Sowa, Grabowski, Wajs, Stępień, Karasiński, Kwaśnik, Adamczyk, Zanjet, Walaszczyk.
Proch: Maik - Łukaszuk, Kapusta, Pachlereski, Nowocień, Ząbkowski, Siwahla, Trzos, Machnio, Kędra, Bartosiak.
***
Radomiak Radom juniorzy - Oronka Orońsko 0:1 (0:0)
Krzysztof Banaszkiewicz 64.
Oronka: Grzyb - Wichucki, Szczygłowski, Grymuła, Suligowski, Lech, Trojanowski, Syta, Bursa, Banaszkiewicz, Czerepak.
***
Jodła Jedlnia-Letnisko - Królewscy Jedlnia 3:0 (1:0)
Mikołaj Skórnicki 34,Grzegorz Lipka 47, Krystian Seledec 73
Jodła; Wojciechowski - Wieczorek (55 Osiński), P. Gromski, Lipka, Winiarski, Orczykowski (70 Seledec), Jonczyński (85 Szwaczka), Sułkowski, Skowroński, Rutka, Skórnicki (60 Gałan).
Królewscy: Modelewski - Glimasiński, Mąkosa, Iwanowski, Kędzior - Wąsik, Gębczyk, Fusiek, Chołuj - Jurczak, S. Sałek.
***
Iłżanka Kazanów - Oskar Przysucha 0:4 (0:0)
Jakub Sapieja 75, Tomasz Janiszewski 77, Clement Qwabe, Piotr Kornacki.
Źródło i foto: Echodnia.eu
Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52
26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon: 22 827-58-74
22 827-40-68
E-mail: mazowiecki@zpn.pl
Numer konta Mazowieckiego ZPN:
PKO Bank Polski S.A.
XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136
pn | wt | śr | cz | pt | sb | nd |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.