Dzisiaj jest środa, 18 wrzesień 2019 r., 261 dzień roku
STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

 

 

 

 

 

 

 

 

Za nami II runda Mirax Pucharu Polski
Za nami II runda Mirax Pucharu Polski

Za nami II runda Mirax Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego. we wtorek ostre strzelanie urządzili sobie czwartoligowcy, bo Proch Pionki wygrał 14:0, natomiast Oskar Przysucha 16:0. W środę zanotowano kilka niespodzianek. Po rzuttach karnych w Orońsku odpadła Powiślanka Lipsko. W Wierzbicy porażkę poniosły rezerwy Radomiaka Radom, ale drużyna zagrała w bardzo młodym składzie.



Energia Kozienice - KS Warka 0:0 -karne 8:9
Energia: Włodarczyk, Wójcik, Książek, Kalinka, Czerwiński, Puzianowski, Lament, Ośka, Fusiek, Gugała, Skowroński.
Warka:Przepiórka - Bylak (46 Vogtman), Malinowski, Szydło (65 Wierzbicki), Staros (61Lenarczyk), Majewski, Pacholski (46 Lewecki), Stefański, Mińkowski, Gołabek, Seremak (78 Janczewski).
Mecz zakończył się remisem, a potem piłkarze wykonali aż 10 serii rzutów karnych!

 

MKS Wyśmierzyce - Legion Głowaczów 0:7 (0:4)
Bramki: Łukowski 18 z karnego, Konopka 20, 38, Kryczka 29, 56, Lisiewski 70, 80
Legion: P. Król - Walos (56 Czubaj), Marek, B. Król, Rotuski, Konopka, Mackiewicz, Piasek (46 Marchewka), Łukowski (46 Wolski), Kryczka, Zych (46 Lisiewski).

 

Blask Odrzywół - Pilica Białobrzegi 0:8 (0:2)
Bramki: Damian Stanisławski, Michał Kucharczyk i Oskar Szczodry po dwie, Konrad Paterek, Rafał Białecki po 1.
Pilica:Brożyna - Klinicki (46 Kencel), Jaworski, Białecki, Kacperkiewicz, Michalski (46 Zawadzki), Bykowski, Szczodry, Dobkowski (56 Paterek), Skałbania (56 Rawski), Stanisławski (56 Kucharczyk).

 

Radomiak Radom (juniorzy) - Sadownik Błędów 3:1

 

Gryf Policzna- Zamłynie Z.A Kombud S.A 2:1 (1:0)
Bramka: Oparcik 66 dla Zamłynia

 

Mogielanka Mogielnica - Królewscy Jedlnia 1:3 (1:1)
Bramki: Zięba - Ćwiklak, Gębczyk, Wąsik.
Do 85 minuty Mogielanka remisowała 1:1, ale końcówka należała do gości.

 

Zodiak Sucha - Jodła Jedlnia Letnisko 0:5 (0:3)
BramkI: Lipka, Orczykowski, Skowroński 2, Osiński.
Zodiak: Stachowiak, Aderek, Wójcik, Błaźniak, Siek, Cybylski, Kabot, Napiórkowski, Jasiński, Wielgus, Pawłowski.
Jodła: Piorun - M.Gromski (46 Szwaczka), P.Gromski,Wieczorek, G. Lipka (46 Gałan), Osiński, Orczykowski (60 Krystian Seledec), Rutka, Pełka Jonczyński, Skowroński.

 

Chojniak Wieniawa - Zwolenianka Zwoleń 3:3 (3:1) karne 3:4
Zwolenianka: Kozieł - Gryczka, Szczepański, Sowa, Borkowski, Królicki, Zdżalik, Zanjat, Adamczyk, Grabowski, Kwaśnik

 

Orzeł Gielniów - Iłżanka Kazanów 1:1 (0:1), karne 3:4
Bramka dla Orła: Kacper Michulski.

 

Gracja Tczów - Polonia Iłża 3:2 (1:1)
Bramki: Kaczkowski 39, Hebda 72, 78 - Godzisz 25, Kopciał 65.
Polonia: Jabłoński - Godzisz, Prokopczyk, Siepetowski (46, J. Baran) Sieroń - Niewczas (80, P. Baran), Kalbarczyk, Ciupak, Cheda (46, Kopciał), Piątkowski (46, Kaczmarczyk) - Zaręba (46, Turczyk)

 

Iskra Gózd - KS Chomentów 5:1
Iskra: Szczęsny - A. Miecznikowski, Winiarski, Pałka, Lipka, Kupis, Skóra, Pochylski, Płaza, Rdzanek, Ciupiński.
Chomentów: Skopek, Kowalik, Krajewski, Piskorz, Bielecki, Michalski, Skura, Lutek, Kutera Piętak, Maj

 

Szydłowianka Szydłowiec - WUKS Ruda Wielka 5:1 (3:1)

 

Oronka Orońsko - Powiślanka 2:2 karne 4:2
Bramki: Czerepak 62, Trojanowski 85 z karnego - Gardynik 30, Cieciura 61
Oornka: Grzyb - Pietralski, J. Kumoch, Trojanowski, G. Suligowski, Lech, Wyrwiński, Kołodziejczyk, Syta, Czerepak, Fajdek.
Powiślanka: Rak - Cieciura, Zięba, Gołasa, Heda, Król, Borcuch, Gardynik, Próchniak, Bajor, Bzikot.
W 90 minucie Jakub Cieciura nie wykorzystał rzutu karnego.

 

Orzeł Wierzbica - Radomiak II Radom 3:1 (1:0)
Bramki: Jakub Miałkowski, Piotr Jaworski, Adrian Minda - Adrian Nowosadko.

 

KS Wysokin - Proch Pionki 0:14 (0:5)

Trzos 8, 13, Machnio 22, 37, 46, Ząbkowski 39, Janiszewski 41, Siwahla 56, Bartosiak 59, Szczepański 64, 67, Kapusta 70, Kisiel 85, Szczepański 88.

 

Chojniak Wieniawa (juniorzy) - Oskar Przysucha 0:16 (0:8)

Bramki: Kornacki 8, 45, 76, T. Janiszewski 10, 25 z karnego, 30 z karnego, Kapusta 20, Piotr Nowosielski 34, 66, Paweł Kowalczyk 39, Bojek 48, 84, 87, Leśnowolski 57, 72, Kubryn 79.

 

Źródło: Echodnia.eu



adminer, 28-08-2019

ROZPN

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52

26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon:    22 827-58-74
22 827-40-68
E-mail: mazowiecki@zpn.pl

Numer konta Mazowieckiego ZPN:
PKO Bank Polski S.A.

XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136

KOMUNIKATY
Dziś odbyło sie kolejne posiedzenie Komisji Gier Mazowieckiego Z...

Radomska Delegatura Mazowieckiego Związku PiłkiNożnej informuje,...

Rekordowa frekwencja, fantastyczna pogoda i kawał dobrego futbol...

Od poniedziałku,  5 sierpnia zmieniają się godziny urzędowa...

W rozwinięciu informacji zamieściliśmy wykaz kar przechodzących ...
KALENDARIUM
wrzesień, 2019
pnwtśrczptsbnd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
NASI PARTNERZY

 

 

 

 

 

 

 

 


facebook

www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.