STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

Grójeckie Mazowsze imponuje skutecznością

Za nami szósta kolejka Campeon.pl Ligi Okręgowej. Jak na razie z kompletem punktów prowadzi Mazowsze Grójec. W pogoń za drużyną trenera Tomasza Sokołowskiego, ruszyły rezerwy Radomiaka Radom. Pierwszej porażki w tym sezonie doznali piłkarze Prochu Pionki.

Mirax Puchar Polski. Poznaliśmy ósemkę

Poznaliśmy osiem najlepszych drużyn, które wygrały swoje pojedynki w III rundzie Mirax Pucharu Polski i zagrają w  ćwierćfinale. Na placu boju zostało juz tylko osiem drużyn, czterech czwartoligowców, dwa zespoły z ligi okręgowej, po jednym z klasy A i B.

Campeon.pl Liga Okręgowa: Mazowsze ucieka

Proch Pionki zremisował ze Zwolenianką Zwoleń, KS Warka stracił punkty z Zawiszą. Takie wyniki w Campeon.pl Lidze Okręgowej ucieszyły najbardziej kibiców Mazowsza Grójec. Zawodnicy tego klubu trochę szczęśliwie wygrali w ostatniej minucie, ale liczy się wynik i zespół ten jako jedyny z kompletem punktów przewodzi w tabeli.

Środowa kolejka w Campeon.pl Lidze Okręgowej

Mazowsze Grójec idzie jak burza. Lider w derbach powiatu grójeckiego pokonał wysoko Mogielankę Mogielnica. Niezły mecz zagrał też wicelider - Proch Pionki, który pokonał Skaryszewiankę. Z kompletem punktów jest też Orzeł Wierzbica, ale ma na swoim koncie jeden mecz mniej. Szalony mecz rozegrano w Kazanowie. Już po 12 minutach padły trzy gole. Iłżanka do przerwy prowadziła 4:1, ale Centrum Radom goniło i ostatecznie skończyło się 4:3 dla gospdoarzy. Legion Głowaczów uratował punkt w doliczonym czasie gry. Bez punktu jest jak na razie Gracja Tczów.

[LIVE] Losowanie Mirax Pucharu Polski

We wtorek o godz. 11 w siedzibie Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie par III rundy Mirax Pucharu Polski. W koszyku losującym znajdzie się 16 zespołów, które powalczą ze sobą o awans do ćwierćfinału. Mecze odbędą się 6 września, godz. 16.30.

Campeon.pl LO: Mazowsze samotnym liderem

Sporo niespodzianek i emocji towarzyszyło kibicom, którzy śledzili trzecią kolejkę Campeon.pl Ligi Okręgowej. Nowym liderem zostało Mazowsze Grójec, które jako jedyne ma komplet 9 punktów. Co ciekawe, grójecki zespół remisował w Tczowie do przerwy, a w drugie połowie zdobył aż siedem goli. Mocno zawiódł też dotychczasowy lider - Proch Pionki. Zespół ten w słabym stylu ty;lko zremisował z Legionem Głowaczów. Najwięcej radości mieli kibice Jodły Jedlnia. Ich drużyna po wielu miesiącach wróciła na stadion do Kolonki. Po modernizacji obiektu, Jodła znowu gra u siebie, na fajnym, nowoczesnym stadionie.

Wyniki II rundy Mirax Pucharu Polski

We wtorek i środę rozegrana została II runda Mirax Pucharu Polski. Czwartoligowcy w komplecie awansowali do kolejnej fazy. W najciekawszym meczu, w Radomiu, rezerwy Radomiaka przegrały 0:2 z Broni Radom.

Szykują się emocje w Mirax Pucharze Polski

Przed nami II runda Mirax Pucharu Polski. Dwa mecze mają się odbyć w środę, a pozostałe pojedynki zaplanowano na środę. w najciekawszym meczu, rezerwy Radomiaka zagrają z Bronią Radom.

Campeon.pl Liga Okręgowa. Proch wskoczył na fotel

Za nami 2 kolejka Campeon.pl Ligi Okręgowej. Po wysokiej wygranej nad beniaminkiem Mogielanką Mogielnica, nowym liderem został Proch Pionki. Komplet punktów mają też Mazowsze Grójec i Jodła Jedlnia.

Ruszył sezon w Campeon.pl Lidze Okręgowej

Ruszył nowy sezon w Campeon.pl Lidze Okręgowej. W inauguracyjnej kolejce nie brakowało niespodzianek. Gościliśmy w niedzielę na stadionie Gracji w Tczowie. Zygmunt Pluta, członek zarządu Radomskiego OZPN wręczył drużynie gospodarzy puchar za awans do ligi okręgowej.