STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

Puchar dla Broni Radom!

Piłkarze Broni Radom pokonali 4:1 (0:1) Centrum Radom, w meczu Mirax Pucharu Polski. Gratulujemy zwycięzcom, ale również pokonanym.

Finał Mirax Pucharu Polski

CENTRUM RADOM - BROŃ RADOM 1:4 (1:0)
Bramka: Strzelecki 5 - samobojcza 54, samobojcza 65, Wicik 69,Czarnecki 85.

Centrum: Samb - Wiatrak, Budziński, Szczepański, Siwak, Blank, Wnuk, Strzelecki (67 Krawczyk), Jedynak (74 Podkowa), Tworek, Tworzewski (74 Paliwoda).
Broń: Młodziński - Korcz, Grunt, Wiktor Kupiec, Wicik (88 Dobosz), Leśniewski (70 Nogaj), Imiela, Sala (88 Gozdz), Więcek (70 Putin), Nowosielski (78 Obłuski), Czarnecki.

To było widowisko godne finału. Naprzeciw siebie stanęły faworyzowana Broń i Centrum, które w tej edycji sprawiło niespodziankę dochodząc do finału. Sporo kibiców, fajna atmosfera i nawet deszcz nie stanął na przeszkodzie, aby tego wieczora dobrze się bawić. Bo prawdę mówiąc, nawet przegrani, nie musili się czuć w środę czuć przegranymi.

Pod względem sportowym dość długo zanosiło się na niespodziankę. Dzięki temu mogliśmy oglądać dobre widowisko. Centrum objęło prowadzenie już w 5 minucie. Potem dość długo i mądrze rozbijało ataki rywala. Dopiero po przerwie trochę pechowo zespół trenera Dariusza Różańskiego stracił dwa gole i obraz gry kompletnie się zmienił. Zespół Broni zdominował w ostatnich 20 minutach rywala i wygrał jak najbardziej zasłużenie. Obie drużyny zasłużyły na wielkie pochwały, nie tylko za finał, ale za całą tegoroczną edycję.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZYM FACEBOOKU TUTAJ

Po ostatnim gwizdku nastąpiła ceremonia zakończenia Mirax Pucharu Polski, wręczenia nagród finalistom. Przypomnijmy, że dzięki sponsorowi tytularnemu firmie Mirax, zwycięzca otrzymał 5 tys. zł, a finalista 2,5 tys. zł. Osobiście nagrody wręczał właściciel firmy, Mirosław Hernik.

Witold Bogdański, wiceprezes Mazowieckiego ZPN wręczył nagrodę w wysokości 3 tys. zł dla zwycięzcy finału.

Radomski OZPN ufundował sprzęt sportowy dla obu drużyn i kolację w hotelu Aviator.