Dzisiaj jest piątek, 18 październik 2019 r., 291 dzień roku
STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komunikat Zarządu KS Radom
Komunikat Zarządu KS Radom

1. Zarząd KS Radom informuje, że pierwsze szkolenie  w sezonie 2019/2020 odbędzie się w dniu 6.08.2019 o godzinie  17:00 w WSH. Pełny plan szkolenia dla sędziów, zostanie umieszczony na stronie w późniejszym czasie.

 

2. Egzaminy sędziowskie na sezon 2019/2020 odbędą się : 26.08.2019 (poniedziałek) - egzamin kondycyjny na stadionie w Pionkach,  27.08.2019 (wtorek) - egzamin pisemny, który zostanie przeprowadzony po szkoleniu. Dokładny harmonogram egzaminów pojawi się w poźniejszym czasie. 

 

3. Przypominamy, że od sezonu 2019/2020 obowiązują nowe przepisy. W linku do poprania, znajduje się najnowsza wersja przepisów, która obowiązuje wszystkich sędziów.  (pobierz przepisy)

 

4. Lista sędziów ROZPN sezon 2019/2020 (pobierz)

 

Ex. Kobiet

  1. Płaskocińska Agnieszka

III liga

  1. Chrząstek Norbert - awans

IV liga

  1. Borkowski Michał
  2. Indyka Jakub
  3. Karcz Jakub - awans
  4. Kupidura Łukasz
  5. Posuniak Maciej
  6. Suwała Łukasz

Liga Okręgowa – TOP

  1. Besiński Kamil
  2. Erbel Paulina
  3. Jabłoński Jakub
  4. Kapusta Piotr
  5. Majewski Jakub - awans
  6. Muc Dawid
  7. Sobieraj Paweł
  8. Sochaj Marcin

 

Liga Okręgowa – Amator

  1. Gromek Jarosław
  2. Figarski Tomasz
  3. Głowacki Daniel
  4. Ksyta Tomasz
  5. Łyżwiński Mariusz
  6. Maciejewski Daniel
  7. Molenda Michał
  8. Prokop Piotr
  9. Sobania Daniel – po zaliczeniu egzaminów
  10. Wrochna Michał

 

Klasa A – TOP

  1. Bednarczyk Wojciech - awans
  2. Dobrasiewicz Damian
  3. Elertowicz Patryk
  4. Gołda Jakub
  5. Kupidura Katarzyna
  6. Sieczka Tomasz
  7. Pawłowicz Filip
  8. Piątek Kamil
  9. Rojek Patryk
  10. Wilk Jakub - awans

 

 

Klasa A – Amator

  1. Brzeski Dawid
  2. Kosiński Marcin – po zaliczeniu egzaminów
  3. Piątek Artur
  4. Stani Tomasz
  5. Szewczyk Rafał

 

Klasa B – TOP

  1. Bednarczyk Hubert - awans
  2. Fereniec Kacper - awans
  3. Firlej Mikołaj
  4. Kołtunowicz Damian
  5. Ługowski Sebastian
  6. Maciejewski Grzegorz
  7. Pawluk Jan - awans
  8. Rębiś Wojciech - awans
  9. Smolarczyk Dominik - awans
  10. Stępniewski Kamil - awans
  11. Żyła Adrian - awans

 

Asystenci WS Radom

  1. Adamczyk Konrad
  2. Brzeski Łukasz
  3. Jeżak Dawid
  4. Krawczyk Piotr – po zaliczeniu egzaminów
  5. Łukasiewicz Maria
  6. Marus Jacek
  7. Posuniak Michał

 

Klasa S

  1. Aleksandrowicz Łukasz
  2. Badowski Artur
  3. Birkowski Dariusz
  4. Chyziński Hieronim
  5. Dujko Adam
  6. Dziubiński Tomasz
  7. Fereniec Jarosław
  8. Gałecki Józef
  9. Gierczak Sławomir
  10. Górski Teofil
  11. Gryczka Janusz
  12. Jakubowski Wojciech
  13. Jastrzębski Ireneusz
  14. Kostrzewa Cezary
  15. Krajewski Michał
  16. Lubecki Adam
  17. Łukasiewicz Paweł
  18. Mortka Zbigniew
  19. Pawlak Artur
  20. Pochylski Józef
  21. Posuniak Tomasz
  22. Puton Jarosław
  23. Rafalik Tomasz
  24. Rojek Grzegorz
  25. Stanios Tadeusz
  26. Strzelec Michał
  27. Tryliński Włodzimierz
  28. Warchoł Artur
  29. Wierzbicki Michał
  30. Więczasek Rafał
  31. Wrochna Łukasz
  32. Wnuk Dariusz
  33. Zelga Jacek

 

Klasa P

  1. Banaś Michał
  2. Bednarczyk Marcin
  3. Białczak Filip
  4. Czyżewski Paweł
  5. Durajczyk Damian
  6. Dobrowolska Aleksandra
  7. Gołębiowska Agnieszka
  8. Leszczyński Kacper
  9. Oko Szymon
  10. Ostrowski Mateusz
  11. Piechota Wojciech
  12. Płusa Klaudia
  13. Połosa Milena
  14. Sałbut Weronika
  15. Witkowski Patryk

Klasa K (kurs 2019)

  1. Amanowicz Igor
  2. Barszcz Kamil
  3. Czapka Jakub
  4. Czapka Mirosław
  5. Domagała Maciej
  6. Gałużny Mateusz
  7. Janik Wojciech
  8. Jesionek Grzegorz
  9. Kępka Maciej
  10. Kilianek Oskar
  11. Kupidura Michał
  12. Malec Stanisław
  13. Pawluczuk Szymon
  14. Podsiadły Jakub
  15. Staniszewski Filip
  16. Tarwacki Mateusz
  17. Terkner Mikołaj
  18. Wojtyniak Filip
  19. Wojtyniak Krzysztof

 

Obserwatorzy KS Radom

  1. Śmietanka Łukasz – S.C.
  2. Wróbel Tomasz – S.C.
  3. Maciejewski Daniel – III liga
  4. Zając Anna – S.C. kobiet + IV liga
  5. Cholewa Dariusz
  6. Gryczka Janusz
  7. Puton Jarosław
  8. Siwiec Tomasz

 



NCh, 09-07-2019

ROZPN

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52

26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon:    22 827-58-74
22 827-40-68
E-mail: mazowiecki@zpn.pl

Numer konta Mazowieckiego ZPN:
PKO Bank Polski S.A.

XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136

KOMUNIKATY
Dziś odbyło sie kolejne posiedzenie Komisji Gier Mazowieckiego Z...

Radomska Delegatura Mazowieckiego Związku PiłkiNożnej informuje,...

Rekordowa frekwencja, fantastyczna pogoda i kawał dobrego futbol...

Od poniedziałku,  5 sierpnia zmieniają się godziny urzędowa...

W rozwinięciu informacji zamieściliśmy wykaz kar przechodzących ...
KALENDARIUM
październik, 2019
pnwtśrczptsbnd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
NASI PARTNERZY

 

 

 

 

 

 

 

 


facebook

www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.