Dzisiaj jest sobota, 24 luty 2024 r., 55 dzień roku
STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozostała Zwolenianka i Legion

Już tylko piłkarze Zwolenianki Zwoleń i Legionu Głowaczów pozostali w grze o awans do czwartej ligi. Wszystko wskazuje na to, że Zwolenianka będzie świętować, a głowaczowienie powalczą w meczach barażowych.



Zwolenianka Zwoleń – Proch Pionki 2:1 (2:0), Rogala 23, 45 – M.Kołodziej 48 z karnego.
Zwolenianka: Matysiak – Mazur, Tęcza, Kopeć, Rojek, Bilski (80 Jędra), Ogonowski, Rokiciński (57 Ścigała), Pyrka (64 Królicki), Wojtysiak (62 Sawicki), Rogala.
Proch: Staniszewski – Czekaj (46 Bernacik), Sztobryn, Blank, Jonczyński, Pryciak, Czaplarski, M.Kołodziej (82 Dąbrowski), Kłos, Głuszek (67 Sałek), Skalski (46 Żak).

Zawisza Sienno – Radomiak II Radom 7:8 (5:3), T.Wójcik 22, 34, 41, 45, M.Klaus 25, Bajor 53, Pucułek 55 – W.Puton 19, Orłowski 21, 39, 47, 57, 62, 79, Kiernoz 59.
Zawisza: G.Wójcik – Cieśla (77 Łukasiak), Dudek, Kamiński (55 Sitek), Kubiak (68 Mroczkowski), Bajor, S.Klaus, M.Klaus, Młynek (46 Czaja), Pucułek, T.Wójcik.
Radomiak II: Marzec – Janik, Masiuda, Waśniewski, Kupis (46 Miałkowski), Winiarski, W.Puton (70 Spyt), Jankowski, Kiernoz, Skowroński (46 Czubak), Orłowski.

Wulkan Zakrzew – Iłżanka Kazanów 5:2 (5:1), Starzyński 5, 17, Towarek 9, Marzec 33, Miros 42 - Chmielewski 40, 55 karnego.
Wulkan: Głogowski – Pogodziński (80 P.Mortka), Bielawski, Tarka, Senator, Płaskociński, Towarek, Wójcik, Miros, Marzec, Starzyński.
Iłżanka: T.Rutkowski – Niedziela, Chmielewski, K.Dypa, Suwała, Michalik, Ginał (70 Fałek), Ł.Rutkowski (30 Wólczyński), K.Mularski, Korczak (46 Pstrąg), Ciechanowski (85 Gębka).

Pilica Nowe Miasto – Powiślanka Lipsko 2:1 (1:0), Jaworski 3, Rzepkowski 75 – Nowak 49.
Pilica: Warda – Przystasz, Tomczyk, Białas, Wójcik, Krzemiński, Lewecki (65 Pędzikowski), Rzepkowski, Pawłowski (75 Pierściński), Dziuba (85 Wawrzyńczak), Jaworski (65 Kalinowski).

LKS Promna – Plon Garbatka 4:0 (2:0), Kulej 10, Jaśkiewicz 40, Bouchniba 75 z karnego, 78.
Promna: Domagała (65 Sadkowski) – Kacperkiewicz, Dąbrowski, Jaśkiewicz, Karolewski (46 Kabot), Sułkowski, Bouchniba (80 Fedorowicz), Kulej, Pełka, Trzaska, Orłowski.

RuszCovia Borkowice – Oronka Orońsko 1:7 (1:5), Raczyński 31 z karnego – P.Czarnecki 5, Koptas 11 z karnego, 34, 78, Kowalczyk 41, Hebda 45, G.Suligowski 57.
RuszCovia: Ł. Skuza – Wojtunik, Dulęba, Porczek, M. Włodarczyk, Ślusarczyk, Zawłocki, D. Skuza, Sapieja, Raczyński, Sikora.
Oronka: Czerepak – Siwak, P.Czarnecki, Szczygłowski, G. Suligowski, Dobrasiewicz (27 Hebda), Wasik, Faliński, Koptas, Kucharski, Kowalczyk.

Jodła Jedlnia-Letnisko – Legion Głowaczów 0:3 (0:0), Bolek 48 z karnego, Szczepański 54, 58.
Jodła: K.Wojciechowski – Lawrenc, M.Gromski, Szmit, Osiński, Cierzuch (62 Gryczka), Kubryn (67 S.Lipka), Kiraga, Rysiewski (62 Piotrowski), R.Wojciechowski (71 Świecielski), G.Lipka.
Legion: S.Krynicki – Fusiek (59 Kamil Niziński), Szczepański, Ogonowski, Szydło (46 Śmielak), Banach, Ł. Krupa, Wasilewski (46 W.Czubaj), Konopka, Wolski, Bolek.

KS Warka – Polonia Iłża 2:5 (1:3), Jałocha 45, Wojtulewicz 89 – Cheda 15, 67, Bartosiak 21, 37, Stępniewski 90.
Polonia: Witaszek – Godzisz, Jopek, Kaczmarczyk, Kapusta, Kłos, Kopciał (59 Kozera), Stępniewski, Cheda (75 Gut), Bawor, Bartosiak (78 Lewandowski).

 

1. Zwolenianka Zwoleń   29    64    74-27       20    4      5

2. Legion Głowaczów     29    63    81-28       20    3      6

3. KS Warka    29    59    84-41       19    2      8

4. Jodła Jedlnia      29    55    77-46       18    1      10

6. Powiślanka Lipsko      29    55    57-31       17    4      8

5. Polonia Iłża 29    53    68-48       17    2      10

7. Zawisza Sienno  29    47    83-68       14    5      10

8. LKS Promna       29    46    61-55       13    7      9

9. Proch Pionki       29    42    55-44       12    6      11

10. Pilica Nowe Miasto   29    40    53-58       12    4      13

11. Wulkan Zakrzew       29    37    43-55       11    4      14

12. Radomiak II Radom  29    36    71-80       12    0      16

13. Iłżanka Kazanów      29    26    30-104     8      2      19

14. Oronka Orońsko       29    21    42-66       6      3      20

15. Plon Garbatka   29    18    28-72       5      3      20

16. Ruszcovia Borkowice       29    8      28-112     2      2      25



adminer, 08-06-2014

ROZPN

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52

26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon:    22 827-58-74
22 827-40-68
E-mail: mazowiecki@zpn.pl

Numer konta Mazowieckiego ZPN:
PKO Bank Polski S.A.

XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136

KOMUNIKATY
Radomska Delegatura Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej dokonała ...

Informujemy, że biuro Radomskiej Delegatury Mazowieckiego Związk...

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej poniżej przekazuje druk zgłoszen...

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza kluby do udz...

Kluby i szkółki piłkarskie, które nie złożyły jesz...
KALENDARIUM
luty, 2024
pnwtśrczptsbnd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
NASI PARTNERZY

 

 

 

 

 


facebook

www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.