WŁADZE |
HISTORIA |
WYDZIAŁY I KOMISJE |
KOMISJA SĘDZIOWSKA |
KOMISJA MEDYCZNA |
DLA TRENERÓW |
DYSCYPLINA |
ADRESY KLUBÓW |
VIDEO |
LINKI |
ARCHIWUM WIADOMOŚCI |
W grupie 1 klasy A, dość niespodziewanie punkty straciło Zamłynie Radom. Na potknięciu lidera sorzystała ekipa Centrum Radom i Oronki Orońsko. Wiosna w tej grupie z pewnością jeszcze nie raz nas zaskoczy.
Zamłynie ZA Kombud S.A Radom - Iskra Gózd 2:2 (0:0)
Bramki: Turczyk 65, Chudziński 90 - Zarębski 55, Lipiński 80.
Zamłynie: Łyżwiński - Banaszkiewicz, Chamerski (80 Kiliański), Chudziński, Kubica (65 Kaleta), Ławrecki (65 Ścigała), Mazur, Prokopczyk, Rogala, Trojanowski, Turczyk.
Iskra: Chebdowski - Kiraga (46 Lipiński,86 Szczęsny) Korycki, Mazurkiewicz, Pałka, Pałys, Panek, Pochylski, Socha (75 Kogut, 90 Gutkowski), Szymański, Zarębski. .
Gryf Policzna - Akcja Jastrzębia 2:3 (2:0)
Bramki: Wcibisz 2, Golec dla Akcji
Akcja: Głogowski - Senator, Rębić, Rafał Głuchowski, Wojciechowski, Golec, Majewski (85 Radosław Głuchowski), Wcibisz, Gryczka (46 Woźniak), Grzywacz (80 Zych), Chrzanowski.
Oronka Orońsko - Powała Taczów 3:0 1:0)
Bramki: Zawadzki 8, Chwaliński 48, Zawadzki 80,
Oronka: Furman - Pietralski, Szczygłowski, Aleksandruk (63 Kop[ts), Suligowski, Zepchło (88 Napora), Chwaliński, Grymnuła, Olejarz, Siwak. Zawadzki (89 Tomczyk).
Gracja Tczów - Strażak Wielogóra 6:0 (3:0)
Bramki: Lewandowski 12, 39, Kopeć 55, Rdzanek 35, 68, 78
Gracja: Gierula - Węgliński, Faryna, Mularski (46 Wolszczak), Chmielnicki, Oleksik, Ćwiklak, Mroczek (55 B. Kosowski), Rdzanek, Kopeć (65 Fiet), Lewandowski (55 Kupis).
Centrum Radom - Zorza Kowala 9:1 (3:1),
Bramki:Grylak 5, 12, Frączek 14, Siara 54, Chodyra 56, 65, Wnuk 75, 85, Łabędź 87 - Szymanek 35
Hubertus Chomentów - Gryfia Mirów 1:2 (0:2)
Bramki: Andziak z karnego dla Hubertusa.
Zwolenianka Zwoleń - Megawat Świerże Górne 0:3 - walkower.
1. Zamłynie Radom 17 41 61-18
2. Oronka Orońsko 17 40 49-12
3. Centrum Radom 17 37 65-21
4. Gracja Tczów 17 30 60-30
5. Powała Taczów 17 28 33-27
6. Gryfia Mirów 17 26 40-45
7. Strażak Wielogóra 17 23 31-43
8. Akcja I Jastrzębia 17 23 34-46
9. Hubertus Chomentów 17 20 27-28
10. Iskra Gózd 17 19 19-32
11. Gryf Policzna 17 15 27-43
12. Zorza Kowala 17 13 22-54
13. Megawat Świerże 17 7 18-75
14. Zwolenianka II Zwoleń 17 16 26-37
Fot. Centrum Radom
Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
ul. Chrobrego 52
26-605 Radom
Tel. 48 364 74 94
Fax 48-330-83-28
NIP 796-21-27-109
Santander Bank Polska S.A.
62 1090 2688 0000 0001 1630 6281
e-mail: biuro@rozpn.pl
Czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach 9 - 17
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej
Adres: ul Puławska 111 A lok. 50
02-707 Warszawa
Telefon: 22 827-58-74
22 827-40-68
E-mail: mazowiecki@zpn.pl
Numer konta Mazowieckiego ZPN:
PKO Bank Polski S.A.
XV O/Warszawa
09 1020 1156 0000 7102 0058 4136
pn | wt | śr | cz | pt | sb | nd |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
www.rozpn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.