STRONA GŁÓWNA | STATUT | TABELE | TERMINARZE | GALERIA | KONTAKT | DO POBRANIA
Menu strony
Polecamy

Tymex Liga Okręgowa wznowiła rozgrywki!

W miniony weekend po czterech tygodniach przerwy, wznowione zostały rozgrywki Tymex Ligi Okręgowej. Największą niespodziankę zanotowano w Jedlińsku. Lider tabeli, Energia Kozienice zapewniła sobie w końcówce meczu wygraną.

Kozieniczanie powiększyli przewagę do siedmiu punktów i jeśli do końca sezonu nic nie wydarzy się niepokojącego to powinni nie oddać już prowadzenia w tabeli.
Ogromną niespodzianką zakończył się mecz w Jedlińsku. Drogowiec po przerwie w ciągu zaledwie 10 minut stracił trzy gole i oddał punkty Oronce.
Na potknięciu Drogowca skorzystał LKSPromna. Po bardzo dobrym meczu zespół ten wysoko pokonał Mogielankę i wskoczył na drugie miejsce.
Sporo dobrego w ten weekend można napisać o Powiślance Lipsko. Taką drużynę chcieliby zawsze widzieć kibice. Powiślanka wygrała aż 5:1 z Królewskimi Jedlnia. Goście mimo wysokiej porażki nie grali tak źle, ale lipszczanie w sobotę byli poza zasięgiem.
Bardzo dobre spotkanie rozegrała też Szydłowianka Szydłowiec. Pokonała Pilicę Nowe Miasto 2:0, a wynik powinien być znacznie wyższy.
Również 2:0 wygrał Orzeł Wierzbica, który przed przerwą trafiał w kótkim odstępie czasu i potem kontrolował już przebieg wydarzeń na boisku.
Bardzo dobry mecz jak na klasę okręgową rozegrano w Kolonce, gdzie Jodła przegrywała do przerwy z Centrum, ale ostatecznie zdołała wygrać. Czerwoną kartkę w ekipie gospodarzy zobaczył Winiarski w 65 i Jodła grała w „dziesiątkę”, ale rywale też kończyli mecz w osłabieniu, bo w 75 min „czerwień” zobaczył Kacper Jedynak.

W derbach powiatu zwoleńskiego, Iłżanka przegrała ze Zwolenianką. Od 30 minuty gospodarze grali w osłabieniu. Drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę zobaczył grający trener Iłżanki, Daniel Grymuła.

Wyniki 22. kolejki

Energia Kozienice - Zodiak Sucha 2:1 (1:1), Strzelczyk 45, Książek 83 - Wójcik 22,

Szydłowianka Szydłowiec - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2:0 (1:0), Kozicki 31, Kozera 60,

LKS Promna - Mogielanka Mogielnica 5:0 (2:0),

Orzeł Wierzbica - Iskra Gózd 2:0 (2:0), Jarząbek 34, Ankurowski 37,

Drogowiec Jedlińsk - Oronka Orońsko 2:3 (1:0), Dobosz 45, Miałkowski 78 - Lech 48, Gołda 55, 58.

Iłżanka Kazanów - Zwolenianka Zwoleń 0:5 (0:1), Furga 15, Grabowski 46, Kiraga 56, Kwaśnik 71, Walaszczyk 81

Jodła Jedlnia Letnisko - Centrum Radom 2:1 (0:1), Królikowski 78, Skowroński 86 - Zakrzewski 13 z karnego,

Powiślanka Lipsko - Królewscy Jedlnia 5:1 (3:1), Nogaj 2, Mikołajek, Brociek, Ogonowski.

Gryf Policzna - Zawisza Sienno 3:0 (1:0), Singa 17, 58, Marchewka 69.

Źródło: echodnia.eu, Radomsport.pl,