Zmarła Irena Drąg

Z ogromnym żalem informujemy, że w wieku 66 lat zmarła Irena Drąg, wieloletnia księgowa, oddany pracownik Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przez lata była mocno związana ze środowiskiem futobolowym. Współpracę z naszym okręgiem zaczęła jeszcze u boku prezesa Władysława Kramczyka.

Losowano pary barażowe!
Komunikat KRiE 16/W/19
Komisja Rozgrywek i Ewidencji ROZPN   informuje, na posiedzeniu w dniu 10.06.2019 roku dokonała rozlosowania meczów barażowych o:
awans do klasy O
1 mecz: Klasa A Gr 2 - Klasa A Gr 1 - 22.06.2019 r (sobota) godz. 18.00
2 mecz: Klasa A Gr 1 - Klasa A Gr 2 - 26.06.2019 r (środa) godz. 18.00

awans do klasy A
1 mecz: Klasa B Gr 1 - Klasa B Br 2 - 22.06.2019 r (sobota) godz. 18.00
2 mecz: Klasa B Gr 2 - Klasa B Gr 1 - 26.06.2019 r (środa) godz. 18.00

Gospodarze wymienieni na pierwszym miejscu.

ewentualny baraż o utrzymanie w klasie A
1 mecz: Klasa A Gr 2 - Klasa A Gr 1 - 29.06.2019 r (sobota) godz. 18.00
2 mecz: Klasa A Gr 1 - Klasa A Gr 2 = 3.07.2019 r (środa) godz. 18.00

(kategoria4: Aktualności, dodano: 10-06-2019)
Dwa przerwane mecze będą dokończone!
Komunikat KRiE 13/W/19
Komisja Rozgrywek i Ewidencji ROZPN   informuje, że w związku z przerwanymi meczami w PINEKS Klasie A gr I - Polonia Iłża - Zwolenianka Zwoleń oraz PINEKS Klasie A gr 2 - Wyśmierzyce - Sokół Przytyk, wyznaczył obligatoryjne terminy dokończenia ww meczów:
1. PINEKS Klasa A gr. 1
Polonia Iłża - Zwolenianka Zwoleń na dzień 12.06.2019 r (środa) o godzinie 19.00
2. PINEKS Klasa A gr 2
Wyśmierzyce - Sokół Przytyk na dzień 12.06.2019 (środa) o godzinie 18.30

Podstawa prawna rozegrania ww meczów: Regulamin Rozgrywek MZPN § 14 pkt. 15, § 14 pkt 18, § 14 pkt 21

Nice Sport 2, klasa B: Gratulacje dla Blasku Odrzywół

W grupie 1 klasy B już tydzien temu awans do klasy A zapewniła sobie Ruszcovia Borkowice. Z kolei w sobotę udział w barażach wywalczył sobie Legion Suskowola.W grupie 2 gratulacje już w sobotę odbierali piłkarze Blasku Odrzywół. Ich mecz to był również prezent ślubny dla kapitana drużyny, Wojciecha Matuszczaka, który w sobotę bral ślub!  W przeszłości klub ten grał w lidze okręgowej, potem na kilkanaście lat zniknął ze sportowej mapy, ale teraz wrócił ze zdwojoną siłą. W sobotę drużyna zapewniła sobie mistrzostwo klasy B. Blask w 23 meczach nie doznał żadnej porażki.

Pineks Klasa A, gr. 2: Pierwsza porażka Drogowca!

W grupie drugiej klasy A, rozstrzygnięcia na górze tabeli zapadły już tydzień temu.  Drogowiec Jedlińsk zapewnił sobie awans, natomiast Oronka Orońsko zagra w meczach barażowych. Co ciekawe w niedzielę obie te drużyny przegrały swoje mecze. W przypadku Drogowca była to pierwsza porazka w tym sezonie. Ze względu na burzę, już w 9 minucie przerwany został mecz w Wyśmierzycach.

Pineks klasa A, gr. 1: Gratulacje dla Królewskich!

Wielkie gratulacje dla Królewskich Jedlnia. W ośmioletniej historii, klub odniósł swój największy sukces i wywalczył awans do Campeon.pl Ligi Okręgowej. Piłkarze trenera Karola Gębczyka pokonali Akcję Jastrzębia 6:2. .Z kolei w Iłży przy stanie 2:3 dla Zwolenianki, mecz został przerwany w 75 minucie przez burzę. Boisko nie nadawało się do gry po intensywnych opadach.

Awans Zamłynia do 2 ligi!!!

Wielkie gratulacje dla piłkarek nożnych Zamłynia Radom. Podopieczne trenera Andrzeja Pluty wywalczyły sobie awans do II ligi.

Znamy losowanie barażów w ligach młodzieżowych

W siedzibie Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, dokonano losowania gospdoarzy par barażowych w ligach młodzieżowych. Zwycięzcy swoich grup w rocznikach B1 i B2 zagrają o awans do I ligi mazowieckiej. Z kolei zwycięzcy czterech grup II ligi w kategorii D 2 zagrają o dwa miejsca premiowane awansem do I ligi radomskiej.

Znakomita zabawa na turnieju w Jedlińsku

II Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy "Jedlińsk Cup 2019" udał się prawie doskonale. Prawie, bo niestety psikusa sprawiła pogoda, która pokrzyżowała plany w końcowej fazie turnieju. Niemniej impreza była udana, a zarówno przyjezdni, jak i gospodarze - mimo burzy, która nawiedziła Jedlińsk - byli zadowoleni. W swoich grupach finałowych triumfowali piłkarze Juventy Starachowice, Talenicka Radom oraz Centrum Radom!

Baraże w ligach młodzieżowych

Informujemy, że w najbliższą środę, 5 czerwca o godzinie 15 odbędzie się losowanie gospodarzy par barażowych w ligach młodzieżowych. Będziemy losować mistrzów w ligach B1 i B2 gdzie toczy się rywalizacja o awans do mazowieckiej ligi. Odbędzie się też losowanie par w roczniku D2, o awans do I ligi radomskiej.

(kategoria4: Aktualności, dodano: 03-06-2019)