Menu strony
Polecamy

Campeon.pl Liga Okręgowa na półmetku

Za nami 15 kolejek, czyli pół sezonu w Campeon.pl Lidze Okręgowej. Na zakończenie rundy jesiennej odbyły się historyczne derby Grójca. Czy były to pierwsze i ostatnie derby tego miasta, to się okaże w najbliższym czasie. Sprawa TKKF Grójec powinna się definitywnie wyjaśnić w tym tygodniu, a decyzję podejmie Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

Mistrzem jesieni został Drogowiec Jedlińsk, który ma sporą przewagę nad rywalami. Co nie oznacza, że zimą może spać spokojnie.

Campeon.pl LO: Lider przegrał. Derby dla Centrum

To była bardzo ciekawa kolejka Campeon.pl Ligi Okręgowej. Pierwszej porażki w tym sezonie doznał Drogowiec Jedlińsk. Pogromcą lidera okazał się KS Warka. W szlagierowych derbach Radomia zmierzył się duet beniaminków. Zamłynie przegrało z Centrum 0:3, a wszystkie gole padły w drugiej połowie.

W czwartek obradował zarząd ROZPN (FOTO)

W czwartkowe popołudnie swoje posiedzenie odbyli członkowie zarządu Radomskiego Okręgoweego Związku Piłki Nożnej. Podczas spotkania poruszano kilka ważnych kwestii.

Campeon.pl LO: Lider zwiększył przewagę

Ci, którzy liczyli na potknięcie lidera Campeon.pl Ligi Okręgowej, Drogowca Jedlińsk - srogo się zawiedli. W meczu na szczycie Powiślanka nie poradziła sobie z ekipą z Jedlińska i przegrała 1:2. Na dole tabeli zmiany. Polonia Iłża po wygranej z KS Potworów opuściła ostatnie miejsce.

Znamy datę i miejsce finału Mirax Pucharu Polski!

Dziś popołudniu w siedzibie Radomskiego OZPN odbyło się spotkanie prezesa Sławomira Pietrzyka z zainteresowanymi klubami, finalistami Mirax Pucharu Polski, a także głównym sponsorem rozgrywek, Mirosławem Hernikiem.

We wtorek wielki finał Mirax Pucharu Polski

We wtorek, 25 października o godz. 17 na stadionie w Radomiu (ul. Narutowicza 9) odbędzie się finał Mirax Pucharu Polski. Zapowiada się ciekawe i emocjonujące widowisko, w którym ciężko wskazać faworyta.

Wtorkowy finał na żywo w Telewizji Dami!

Już we wtorek o godz. 17 na stadionie w Radomiu, przy ul. Narutowicza 9, rozegrany zostanie mecz finałowy Mirax Pucharu Polski. Szykuje się świetna impreza, na którą serdecznie zapraszamy kibiców. Dla tych, którzy nie mogą dotrzeć na stadion, specjalną niespodziankę przygotowała Telewizja Dami.

CLO: Polonia zaskoczyła. Lider stracił punkty

Polonia Iłża sprawiła sporą niespodziankę i odniosła pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Wygrała z Zamłyniem w Radomiu. Również pierwszy raz w tym sezonie zwycięzyła ekipa KS Potworów. Drogowiec Jedlińsk na trudnym terenie zremisował, a punkty w pojedynku beniaminków straciło Centrum Radom.

O główne trofeum zagrają Oskar z Prochem

Piłkarze Oskara Przysucha pokonali na wyjeździe Sadownik Błędów 6:1, natomiast Proch Pionki wygrał z Bronią. Tym samym poznaliśmy w środę popołudniu dwójkę finalistów Mirax Pucharu Polski. O tym gdzie i kiedy będzie mecz, decyzję podejmie w czwartej Prezydium Zarządu Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

CLO: Dużo bramek i emocji

Polonia Iłża przerwała serię porażek i miała szansę na pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w Campeon.pl Lidze Okręgowej. Gola straciła dopiero w 95 minucie. Na górze tabeli bez większych zmian. Prowadzi niepokonany Drogowiec Jedlińsk.